Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan rakarjam el a vagás...

Hogyan rakarjam el a vagás nyomokat a labamon úszáskor?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 22:17
 1/7 A kérdező kommentje:
*takarjam
2021. máj. 9. 22:18
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen vágások?
2021. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem fogják észrevenni, gondolom a tanár nem bámulja végig a tested, a többiek ha rákérdeznek, mondasz valamit, hogy baleset vagy ilyesmi.
2021. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha rákèrdeznek vállald fel. Èn azt szoktam mondani, hogy ki lehet próbálni az èletemet, ès lehet jobban csinálni...De nagyjából hallgatni se bírják a gyerek kori traumáimat....
2021. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sem szégyen felvállalni a hegeidet, bármi oka is legyen, hogy bantottad magad sosem szégyen (meg akkor sem ha valaki azert teszi hogy masok eszrevegyek). Ha valaki meg piszkalna erte az az o lelki szegenysegerol tanuskodik

De hogy oszine legyek en sem szivesen vallalom fel oket, ha nagyon kellemetlenül érzed magad miattuk próbálj rátenni egy nagyobb raktapaszt es ha kerdezik hogy mi az majd kitalalsz ra valamit, ha már begyogyultak megprobalhatod hogy rasminkelsz (piros ruzs+korrektor egesz szepen fed) de a smink lehet lejon:/

2021. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm tetoválásokat csináltatott ezekre a helyekre. Bár neki csak egy kisebb területről van szó. Nyilván már felnőtt 23 éves.
2021. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Èn is rátetováltattam, de sajnos így is látszik...
2021. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!