Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavar,Kényszerbetegs...

Bipoláris zavar,Kényszerbetegség,szociális fóbia.Átél valaki hasonlokat ?

Figyelt kérdés
Nem tudom meddig bírok együtt élni ezekkel,de folyamatosan ingadozik a hangulatom és ráadasul szorongok,zavarba vagyok emberek közt. Félek a munkahelyemen is a megítéléstől. Ritka az amikor boldog és önmagam vagyok. Látom az embereket és boldogok.Nem félnek önmaguk lenni. Én meg mindenen elgondolkodom,hogy biztos rosszul cselekedtem vagy mondtam valamit. Erre még rátesh az ,hogy sokszor depresszios és nyomott vagyok. Nem tudok odafigyelni,koncentrálni semmire.szerencsétlennek érzem magam. Gyógyszereket szedek és dokihoz is járok. A fóbia és a bipoláris teljesen tönkrevágja az életemet. Mit csináljak? Van valaki hasonlóan ?
2021. máj. 12. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bipoláris zavarom és szociális szorongásom van. Hetente járok pszichoterápiára, mellette pedig gyógyszert szedek. Boldog nem vagyok, de a terápiának köszönhetően jól haladok és nem igazán akadályoznak a mindennapokban.
2021. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En lecsökkentettem az emberekkel való kommunikációt,találkozást.itthonrol dolgozok, szedek gyógyszert.elfogadtsm magam ilyennek, jobb ez az állapot mintha kórházban lennék vagy máshol bezárva.kis lépésekkel haladok,közeli városba átmegyek néha,vagy csúcsidőben bevásárolni voltam,idegesítenek az emberek de tudom hogy otthon egyedül lehetek azt csinálok amit szeretnék és nekem van kutyám ő a legjobb stressz ellen, o mindig vidám és szeretet ad. És még a kert és a növények is boldoggá tesznek;) szeretem az embereket de csak a saját feltételeimmel,pl nm birnek mar emberek közt dolgozni,de pl amikor elmegyek egy óvoda mellett az jó érzés a sok kicsit látni, vagy idős házaspárt látni kézenfogva. Nm szabad annyit tvzni,mert a saját életedrol maradsz le:)
2021. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén ajánlom neked hogy kezd el olvasni a bibliát. Az én életem megváltoztatta hogy felébredt bennem az igaz elő hit, amely mindannyiunkban ott van. Ha behívjuk Jézust az életünkbe ő mindig bátorít és segít. Biztos lepontoznak és őrültnek néznek majd. Mert sajnos megvan írva ez a reakció az emberek részéről. De imádkozom érted hogy múljon el minden félelmed és fobiad. Én a hitemmel jöttem ki belőle. és már nagyon melyen voltam sajnos. Megtanultam hogy alakítsak ki elő kapcsolatot az Atyával. Ami nem könnyű mert az ordog meglop. Betegségekkel depresszióval. Hogy ezekre figyeljünk és ne az Istenre. Bátorítalak és kérem hittel a változást :)

Javaslom Joyce Meyer tanításait a youtubon. Egy videót nézz meg bármelyiket. Adj magadnak esélyt. Ha hülyeségnek tálalod akkor is van lehetőséged azt mondani h nem érdekel. De garantálom hogy valami elindul.

2021. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!