Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha bemegyek a pszichiátriára...

Ha bemegyek a pszichiátriára azzal, hogy szükségem lenne segítségre akkor elküldenek?

Figyelt kérdés
Az a kérdés hogy beküldenének e egy pszichológushoz vagy bezárnának vagy elküldenének?

2021. máj. 16. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem küldnek el és nem zárnak be, meg kérdik h szeretnél e beszélgetni és segítenek. Nem tarthatnak ott akaratod ellenére.
2021. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1

Kivéve, ha ön- és/vagy közveszélyes.

2021. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Ha elküldenek, az a jobbik eset.
2021. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

1 es vagyok.

2 es, ez igaz és tudok róla viszont ezt gyorsan írtam mert nem volt elég időm, szóval nem írtam szét. Ha úgy döntnek h veszélyes vagy magadra vagy a környezetedre akkor nem engednek el, és a legközelebbi rokonokat értesítik. Nem szégyen segítséget kérni, es ha kérsz akkor meg kapod a segítséget, sok sikert kívánok!

2021. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Legtöbb helyre kell beutaló például háziorvostól.

Bezárni csak akkor fognak ha vagy magadat vagy mást bántani akarsz.

2021. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 árokpart ***** válasza:
17%
A bezárnának a valószínűbb magyar viszonylatban.
2021. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakrendelőben nálunk elküldenek,ha nincs időpontod. Szemtanúja voltam egyszer annak,hogy jött egy nő,hogy öngyilkos lesz erre azt mondták neki,hogy időpont nélküli embereket nem fogadnak és ha ilyen gondja van menjen be az ügyeletre.

Kórházba nem tudom hogyan működik

2021. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha sürgősségire mész, akkor valószínűleg nem küldenek el, hanem be tudsz feküdni. Ha nem vagy közveszélyes,általában minimum 2 hetet javasolnak (hétvégi otthonlevéssel, viszont covid miatt lehet,hogy nincs eltáv),de persze eljöhetsz amikor csak akarsz.
2021. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!