Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek későn lesz első...

Ha valakinek későn lesz első barátnője abba bele lehet boldondulni?

Figyelt kérdés

Hiába próbálkozom ismerkedni nem találok barátnőt. Meg így is hogy nem jött össze fiatalon amikor az emberek többségének igen lelkileg nagyon meg tud viselni. Nagyon önbizalom hiányos lettem a lányoknál, szorongok, távolság tartó vagyok. Komolyan mondom szinte félek megérinteni a lányoknak, meg csak a közelükbe is félek nagyon elkezdek szorongani.

Ez azért lehet mert nem volt még barátnőm és kezdek megboldonulni?:(

Nem tudatosan csinálom ezt, próbálom ezt nem kimuttani, de nehéz, szerintem ez csak akkor múlna el ha találnék barátnőt.


2021. máj. 16. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
MILF-et keress!
2021. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
53%
Barátom! Előbb bolondulsz meg ha van barátnőd! Hidd el nekem.
2021. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
18f vagyok én már kezdek belebolondulni hogy még egy csókom sem volt nemhogy barátnő
2021. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

3.-nak.


És nincs egy dögös MILF a képben? Tanárnő, anyu barátnője, a bolti eladó csaj, a suli dokinője,...?

2021. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
3mas vagyok hát nem ismerek sajnos de ha itt van szívesen ismerkedem
2021. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
Igazuk van az előttem szóló bölcs embereknek. Keress egy unatkozó 40-50-s háziasszonyt. Nem kell szerelmesnek lenni, nem kell feleségül venni. Arra lesz jó, hogy feloldja a gátlásaidat. És amikor már fel lesznek oldva, akkor ismerkedhetsz korodbéli lányokkal. Hidd el, hogy sütni fog rólad a különbség.
2021. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!