Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Majdnem minden éjszaka felülök...

Majdnem minden éjszaka felülök álmomban, és egy ideig úgy alszom tovább. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Felülök törökülésbe, a combomra könyöklök, es a két tenyeremen támasztom meg/temetem a fejem. :D


Többnyire kifejezetten jól alszom, eddig semmi konkrét dologhoz nem tudtam kötni a jelenséget. Talán stresszes időszakokban gyakrabban előfordul, de nemrég megtudtam, hogy néha már kisgyerekként is csináltam ezt.

Semmi problémát nem okoz egyébként, csak úgy tűnik, hogy a fejem súlyától fáj a csuklóm évek óta. :D

A párom szokott visszahúzni vízszintbe, semmi dráma, alszok tovább.


Valaki jár hasonló cipőben? Érdemes lenne ezzel kezdeni valamit?

29/N



#álom #Ülvealvás
2021. máj. 16. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

A stressz okozhatja ,igen.

Vagy visszafojtott agresszió, hasonlók.

Olyasmi dolog mint az alvajárás, az is általában stresszesebb napokon aktívabb.

2021. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Alvajárás gyengébb formájának hangzik.

Én alva járva pudingot szoktam enni.

Lejjebb vettem a hűtő hőmérsékletét, hogy felébredjek a hidegre és ne fosszam ki a készletet.

Most itt ülök egy bontott pudinggal, fagyott nyelvvel és nem tudom mit kezdjek a helyzettel.

2021. máj. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Neurologia, alvasvizsgalat.

Ne bagatellizaljatok el, rem magatartászavar lehet,ami a későbbi pakrinson korral egyuttjarast mutat,ha lehet,idejeben be kell avatkozni.

2021. máj. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!