Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lesz,ha ezekre a...

Mi bajom lesz,ha ezekre a gyógyszerekre iszok ?

Figyelt kérdés
Évek óta iszok antideprenszánsra és antipszihotikumra kisebb nagyobb kihagyásokkal. Nem birom végleg letenni az alkoholt. Sokat vagyok depresszios.főleg akkor ,ha nem iszok. Mi bajom lesz ,ha ezt folytatom? Van valaki hasonloan ?
2021. máj. 19. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen piát tolsz?
2021. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53 éves vagyok, közel 20 éve csinálom, szintén kihagyásokkal. Kismilliószor kerültem már kórházba, már utálnak a nővérek. Az orvos megmondta, ha így folytatom, már nem élek sokáig.
2021. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem depressziós vagy ha nem iszol, hanem elvonási tüneteid vannak. Függő vagy.

Ha tovább folytatod vagy meghalsz, de még mindig jobb mint egy félresikerült akció után növényként élni hátralévő életedben a pszichiátrián.

2021. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van,hogy 4-5 napig nem iszok,de utánna lecsuszik 7-8 sör
2021. máj. 24. 06:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Rehabon nem gondolkodtál? Akár Ráczkeresztúr, Zsibrik. Amelyik közelebb van hozzád. Egy év bentlakásos azt hiszem mind a kettő.
2021. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!