Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szedje rendbe magát az...

Hogyan szedje rendbe magát az ember?

Figyelt kérdés
Kiakasztó egy anyám van, legszívesebben letagadnám. Annyira kikészített, hogy van, hogy hetekig rosszul vagyok, de úgy hogy el sem hiszem magamról, hogy élő vagyok. Megzakkanok olyankor, sem figyelni, sem gondolkodni nem tudok rendesen. Van hogy csak percekig esem bele abba a helyzetbe, olyankor beszélni sem tudok hirtelen. Sokszor akkor történik, ha nagyon ideges leszek miatta, attól félek mindig, hogy egyszer leütöm a banyát. Elegem van már, hogy miatta vagyok szarul. Az önbizalmamon tudtam javítani, rávettem magamat a tanulásra, szerintem jóra írtam meg az érettségit is, de a többin nem tudok változtatni. Az ágyban fekszem végig, semmit nem csinálok. Most enni sincs nagyon kedvem. Hogyan szedjem rendbe magamat? Szeretném hasznosan tölteni az időmet, de az ágyból sincs kedvem kikelni. Higiéniát is elhanyagolom mostanában egy kicsit, szégyen de ez van. Dokihoz nem tudom menni, a banya itthon van.

2021. máj. 19. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Ez depressziónak néz ki.

Próbálkozhatsz vitaminokkal, zenével, színekkel; azzal, hogy heti két éjszaka nem alszol. Vagy, amikor jó az idő, akkor kimész a természetbe.

2021. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezek nem segítenek, akkor hazudj valamit, és az utcán, hallótávolságon kívülről hívd fel az orvost, utaltasd be magadat pszichiátriára. Ehhez akár többször is hazudnod kell valamit, találj ki valami hihetőt. Nem fognak bent tartani, csak gyógyszert írnak fel.
2021. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!