Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ketileptet ki milyen dózisban...

Ketileptet ki milyen dózisban szedi ?

Figyelt kérdés

Én 100-100-este sima 100 és egy 200 prolong.

De kb. mintha cukrot ennék, semmit nem érzek ezektől.

Frontint szedek pluszba az orvos tudta nélkül.

Már jeleztem neki, hogy nem vagyok jól de azt mondta így is sok a ketilept...


2021. máj. 26. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Frontint nem kellene szedni... belecsöppensz egy jó kis függőségbe. A dózis a diagnózisodtól függ. Kicsit sem mindegy, hogy skizofrénai, bipoláris zavar, valamilyen hangulati labilitás, szorongás... (én 200 mg-ot szedek)

Ha nem jó a gyógyszer és az orvosodat nem érdekli, akkor menj egy másik pszichiáterhez.

2021. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez nem hangzik kevésnek. Egy borderline-os ismerősömnek szorongásra reggelre 0,5, estére 1 db-ot írtak fel a 25 mg-osból. Anyukám halála után adott belőle nekem, és én is be-bevettem egy fél ilyen 25 mg-osat, hogy megnyugodjak. Normál esetben 5-6 órát alszom, de ettől 12 órákat aludtam, mintha agyonvertek volna. Szóval ez nem egy gyenge szer...
2021. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2# tényleg nem gyenge, de a hatékony terápiás dózis 150 mg-nál kezdődik.

Óvatosan kell elkezdeni, 25 mg-osat adtak először nekem is, 2 hétig zombi voltam és elaludtam az esti előadásokon... Kb 2-3 hét mire hozzászokik a szervezet. Most vagyok 200 mg-on és nem igazán van altató hatása.

2021. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Reggel 25 mg plusz hangulat stabilizátor este 100 mg megint hangulat stabilizátor és este még szedek rivotrilt is. Nekem ez bevált ennél többet nem szeretnék, jókat alszok nekem ez a legfontosabb mert ez eldönti mindig a másnapot hogyan érzem magam mentálisan. A reggeli 25mg kicsit el álmosít de fekete tea vagy kávé segít már hozzászoktam senki meg nem látja rajtam hogy szedek ilyeneket. Eleinte volt hogy szédültem biciklin reggelente de hozzászoktam. A lítium volt nagyon durva azt nem kívánom senkinek se. Bipolárisra szedem. Mondjuk szerintem hizlal de ha ez a ára akkor ez van. Sokkal kajára vagyok amióta ezt szedem, de amikor figyelek a kajára és a mozgásra akkor tudok fogyni. Nekem memória zavart is okoz de fokozottan ügyelek arra hogy minden nap használjam az agyam vagy angolozok vagy vagy több féle dolgot olvasok. A rövidtávú memóriám eléggé leromlott főleg délelőtt ezért mindig mindent leírok papírra. A vérképem viszont jó. De inkább nem olvasom el mellékhatásokat. Mindenkire máshogy hat más adag, függ az életkortól magasságtól súlytól nemtől stb.
2021. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én este veszem be hogy tudjak aludni 300mg-ot.
2021. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25mg este,hogy tudjak aludni.
2021. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!