Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nincs semmi...

Mit tegyek ha nincs semmi célom,semmihez nincs kedvem,még élni sem?

Figyelt kérdés

Öt napja szedek gyógyszert amit pszichológus írt fel,azóta még rosszabbul érzem magam.Ezalatt a pár nap alatt elkezdtem cigarettázni(előtte soha nem szívtam),és azóta annyi eletkedvem sincs mint amennyi előtte volt,plussz még több öngyilkos gondolatom van.Ez a gyógyszer hatása szerintem,csak azt nem tudom hogy így javulok,vagy cserélni kell a gyógyszert.

21/F



2021. jún. 2. 16:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Menj vissza az orvoshoz, közben sétálj jó nagyokat. Mikor mozdultál ki utoljára? Menj a természetbe levegőzni és feltöltődni. De futni is elmehetsz.
2021. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Pszichológus nem írhat fel gyógyszert!! Hm?
2021. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hoppá bocsánat mindíg tévesztem a kettőt,pszichiáter írta fel
2021. jún. 2. 16:32
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor oké. 5 nap alatt a világon senkinek nem hatnak ezek a gyógyszerek, alaphangon 2-3 hét. Szóval türelem.
2021. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm,ezekszerint így reagál a szervezetem a gyógyszerekre
2021. jún. 2. 16:36
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Az antidepresszánsok az első pár hétben, a hozzászokás alatt felerősíthetik az öngyilkossági gondolatokat, ez le is van írva!

Tehát ezt tudatosítsd hogy a gyógyszer miatt van.

2021. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Ez azért nem így van leírva és nem is igaz. Ne riogass!
2021. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem riogatok :) a gyógyszer amit én szedek 9 éve Citalopram is ezt okozhatja.
2021. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
"Ha Ön depresszióval és/vagy szorongással járó betegségben szenved, előfordulhatnak önkárosító vagy öngyilkos gondolatai. Ezek gyakrabban lehetnek az antidepresszáns kezelés kezdeti szakaszában, mert a ezeknél a gyógyszereknél a hatás kialakulásához időre van szükség. Ez általában két hét, de olykor hosszabb időbe is telhet."
2021. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nagyobb valószínűséggel lehetnek ilyen gondolatai:


- ha korábban már voltak öngyilkossági vagy önkárosító gondolatai.


- ha Ön egy fiatal felnőtt. Klinikai vizsgálatokból származó információk szerint az antidepresszánsokkal kezelt, pszichiátriai betegségben szenvedő fiatal felnőttek (25 évesnél fiatalabbak) esetén magasabb az öngyilkos magatartás kialakulásának veszélye.


Ha bármikor önkárosító vagy öngyilkossági gondolatai támadnak, azonnal keresse fel orvosát, vagy menjen kórházba.

2021. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!