Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Majdnem megerőszakoltak! Mit...

Majdnem megerőszakoltak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A múltban 13 évesen majdnem nemi erőszak áldozata lettem. A történet röviden: néhány tőlem sokkal idősebb lány társaságába kerültem, ahol éppen alkohol fogyasztottak szép mennyiségben. Az akkori fejemmel nem akartam “szégyenben” maradni, így hát ittam. Önkívületi állapotban 2 férfi meg akart erőszakolni. ( mivel rosszul voltam, így alig emlékszem. Az arcukra végkép ) De néhány embert visszatartotta őket. Most kezdtem valóban gondolni ezen és nagyon nagy szorongást okoz a gondolata. Nem tudom mit tehetnék, hogyan dolgozhatnám fel... 17/lány

#erőszak #nemi erőszak #Önkívületi állapot
2021. jún. 4. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológus
2021. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológus és elfogadni, hogy a múlt, ami NEm tér vissza.
2021. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Amikor én 14 voltam nagyon rossz társaságba keveredtem. Ittunk nyugtatóra, fű stb

Egy nyaralóba mentünk bográcsolni a barátnőm pasijának családjához a hegyekbe.

A fiú mostoha apja aki egy hatalmas roma származású ember volt akkor szabadult a börtönből. Emlékszem baromira tartottunk tőle. Megitatott engem és a barátnőmet is fejenként fél liter házipálinkával.

Nagyon sok kép kiesett. Emlékszem, hogy letepert az ágyra és csak úgy menekültem meg, hogy azt mondtam pisilnem kell a barátnőm pedig feltartotta a pasit.

Emlékszem ahogy szaladok le a fák között vissza a "civilizációba", de annyira részeg voltam a mai napig nem tudom hogy értem le a városba. Az első dolgom volt felkeresni azt az ismerősünket aki a nyugtatókat lopta az anyjától, hogy adjon egyet és tudjak rá inni...

Ez majdhogynem 15 éve volt. Nyilván nem dereng minden részlet. De nekem amikor kitisztultam olyan volt mintha csak álmodtam volna...

Nem tudtam ezt soha komolyan "felfogni".

20 körül tudatosult bennem, hogy akkor itt tényleg veszélyben voltam, remélik valami pofon is stb de bennem is évekkel később tudatosult mi is történt.

Hálistennek nem okozott bennem törést. Rossz vissza gondolni rá, de túl vagyok rajta és azóta sem láttam őket. Illetve természetesen elhagytam minden "drogot".

Nekem ez könnyen ment. De ha ezt most nehezen éled meg mindenképp keress pszichológust. Máshogy nem működik.

29/N

2021. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiszolgáltatott helyzetben voltál és nem tudtad megvédeni magad. A kiszolgáltatott helyzetet az alkohol okozta, meg kell tanulnod, hogy mások kedvéért vagy hülye elméletek miatt Nem iszol vagy nem annyit, hogy ne tudd megvédeni magad. Másrészt, ha félsz iratkozz be egy önvédelmi tanfolyamra és, ha egy férfi erőszakos veled már nem lesz gond megvédeni magad.

Ettől nő az önbizalom, az erő és lecsökken a félelem.

2021. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Gondolkodtam már pszihologuson igen sokat, a közeljövőben lehetőségem szerint el a látogatok. A legnagyobb problémám ezzel kapcsolatban, hogy ezt a dolgot elmondták mindenkinek... így elég sokan tudnak róla és engem neveznek kurvának. Nagyon sokat bántanak miatta.
2021. jún. 4. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha megtanulod megvédeni magad, már nem tudnak bántani! Szégyellje magát az, aki ilyet tesz egy fiatal lánnyal. Akik bántanak emiatt, azokkal meg nem kell foglalkozni, mert egy fillért sem érnek.
2021. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, az ilyenek miatt csak nagyon jözeli és megbízható barátok társaságában részegedünk le aljasra.

Srácok esetén csak annyi a kockázat hogy kirabolnak megvernek, lányoknál cseppet komolyabb a tét.

Talán a szivárványos bullshit helyett ezt kéne a fiatalok fejébe verni, higy az emberek jelentős része aljas gechi, és a bizalmat ki kell érdemelni.

2021. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Fiúkat is meg lehet erőszakolni....
2021. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Véletlenül pontoztam le. Bizony ilyen terén a fiúk is veszélyben vannak...
2021. jún. 4. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp keress fel egy jó szakembert, ha nem sikerül megszabadulnod a gondolattól.

Én egy barátnőmet mentettem ki így. Mi is egy hegyen voltunk házibuliban, egy barátnőm pasijának a lakásán. Kb 15-en lehettünk, több srác mint lány. Egyetemisták voltunk. Egy srác bekevert egy italt, mint welcome drink, de én nem ittam meg, a szaga se tetszett, pár kortyot kósoltam. Na most, én bírom a piát. Sosem lettem semmitől rosszul. De úgy bebódultam, majdnem elaludtam kint a padon és a srác mondogatta "felvigyen-e a szobába" ..aha.. mondom nem kösz feltatálok. Ekkor futott le hozzám a csaj emeletről, hogy barátnőm szarul van. Siettem fel hozzá, mellette ült a szobába 2 srác és láttam hogy totál üveges a tekintete, kérdezgettem mit ivott, azt amin én kiöntöttem.. Ellökdöstem a 2 fiút, mert sírva kérte barátnőm menjek ki vele a mosdóba és jönni akartak. Azt mondtam ja jönnek, levágom a farkukat és megetetem velük, aztán szólok a rendőröknek úgyhogy nem pattognék. Persze tagadtak mindent. Hárman voltunk a mosdóba, barátnőm "megszabadult" a cucctól ami benne volt. Egy barátomnak telefonáltam az éjszaka közepén, hogy szedjen fel minket, hatalmas tiszteletem felé hogy meg is tette, nem is táv volt.. Útközben még többször meg kellett állni barátnőm miatt.

Másnap jeleztem annak a barátnőmnek, akinek palija volt a házigazda. Nem tudtak semmiről, mire szólt barátnőm, hogy az egyik TV mögött zacseszba valami bogyókat találtak. Nem tudják, ki hozhatta be. Asszem az volt az utolsó ilyen buli ezzel a társasággal. Nagyon nagyon nagyon vigyázni kell nem csak magatokra lányok, egymásra is!!

2021. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!