Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám megnézni a kezét?

Hogy tudnám megnézni a kezét?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. És mostanában hajlamos volt a depresszióra. És egyszercsak el kezdett pulcsit hordani. Azt mondja ő így érzi jol magát. De így már 28fokos melegben el kezdtem kételkedni abban, hogy tényleg nincs melege. És azt érzem hogy bántja magát. És nem kérdezhetem meg, mert ez egy nagyon érzékeny téma az ember életében. És hogyan tudnám megnézni a karját? Hogy ne legyen olyan szándékos. Csak egy pillanatra, hogy lássam a sebeket. Vagy hogy nincs semmi baj vele..
2021. jún. 7. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy. Azt csinál amit akar
2021. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Ő tényleg a barátod (barátnőd) vagy csak a megfelelő szó híján degradálod a barátság fogalmát és valójában "alig ismered"?


Ha valóban barátok vagytok, ismerned kell annyira, hogy vannak-e szorongásai és ha így van, akkor elvben már nyílt titok számodra a lelki állapota, onnan pedig a szuiciditás már csak egy kis lépés.


Ha csak haverok vagytok, és fogalmad sincs az életéről, nem vagyok biztos benne, hogy ezzel neked mélyebben foglalkoznod kellene. Ha aggódsz érte, az rendben van, de nagyon jó helyen kellene lenned nagyon jókor, hogy ebből valami legyen. Inkább az indirekt kérdéseket ajánlanám.

2021. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Hívd el uszodába😅
2021. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélgetni. Ha nem akarja, hogy tudd, akkor el kell fogadnod.
2021. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!