Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudok ezen változtatni?

Hogy tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt jó gyerek korom,szüleim soha nem szerettek ebből és más dolgokból kifolyólag nem volt jó a családi hátterem.A nagy anyám nevelt fel és tölle meg csak folyamatosan a negatavitást kaptam hogy nem vagy jó semmiben,meg bármibe próbáltam bele kezdeni állandóan le beszélt róla hogy hagyjam meg ugy sem fog neked menni stb és kb minden dologhoz negativan állok hozzá,ha valami próblémám van akkor meg meg futamodok,feladom.Szeretnék ezen változtatni csak fogalmam sincs hogy hogyan.Mindig másokhoz hasonlitom és mérem magam.Van valakinek valamilyen ötlete,tipje,modszere? bármilyen tanácsot meghhalgatok,kivéve a pszichológust.Voltam már pszicholoógusnál de egy kalap sz@rt nem érnek.

2021. jún. 9. 13:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az öngyilkosságra is nagyon sokat gondolok
2021. jún. 9. 13:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Munkád van valami?
2021. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen
2021. jún. 9. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyi tudok mondani hogy ne legyél olyan hogy meg se próbálod,és már negatívan állsz hozzá,mert aki meg se próbálja,az ne panaszkodjon!

"Mindig másokhoz hasonlitom és mérem magam"

Mért?Mert ő vagy?

2021. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem fog tetszeni amit most írni fogok, de akkor is pszichológushoz kéne elmenned. Valóban vannak olyanok akik, ahogy te mondad nem érnek egy kalap sz rt sem, de van köztük sok olyan is aki igenis tud segíteni. Sajnos iszonyatosan drága, és meg tudom érteni, hogy nem szeretnéd fölöslegesen a pénzt szórni, hogy aztán kiderüljön hogy nem ér semmit, de akkor is meg kell próbálni még egyszer.

Esetleg próbáld meg azt, hogy keresgélsz pszcihológiai/önsegítő cikkeket/könyveket, olcsóbb mint a pszichológus, de rengeteg melóval jár sajna ezek segítségével ügyeskedni:(

2021. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!