Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nem érzem jól magam...

Nagyon nem érzem jól magam lelkileg. Ajánlana valaki megbízható lelkisegély fórumot, chatet akár? Trollok kíméljenek.

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 03:21
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha ennyire rosszul érzed magad, miért nem mész pszichológushoz? Nem hiszem hogy egy sima chat vagy fórum annyit segítene rajtad...az max. akkor hasznos ha rossz napod van...
2021. jún. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Edzeni kéne. Tudom, most azt hiszed, ez egy troll válasz, pedig nagyon jót tesz a lelki egyensúlynak. Napi 20-25 perc torna, és mindjárt nem leszel annyira romon.
2021. jún. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Bura.hu, ha meg van még. Amúgy saját magadért tudsz a legtöbbet tenni. Pár napig csinálj más dolgokat mint általában. Kényeztesd magad. Vegyél magadnak sütit, pizzát, magazinokat, új ruhát. Rendezd át a szobádat. Írj verset, novellát. Sétálj a természetben, nézz vígjátékokat.

Lelkisegély, és pszichológusok csak az általános közhelyeket mondják.

2021. jún. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha angolul megfelel, akkor van egy Therapeer nevű app, amelyen egy-egy órát beszélgethetsz emberekkel a világ minden tájáról, és tutujgathatjátok egymás lelkecskéjét.
2021. jún. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál, semmit sem ért. De legalább kidobtam egy kis pénzt az ablakon. Edzeni járok, arra az 1 órára elfelejtkezek a gondjaimról ennyi. Sok haszna nincs annak sem. 3-as, szerinted ezeket nem próbáltam?:( Ideig óráig megoldások csak. A gondok attól nem tűnnek el.
2021. jún. 10. 06:54
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

3 alkalom a pszichológusnál valóban nem fog érni semmit sem..

válts szakembert, módszert - nem egyfajta terápia létezik, nyilván nem próbáltad ki mindet - és ne várj csodát néhány hét után, nekem pl. 3 évbe került, hogy jól legyek

2021. jún. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szabad tudni,hogy milyen problémáid vannak?
2021. jún. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
22 éve érzem úgy hogy nincs kedvem élni. Voltak jobb időszakaim, de inkább a hullámvasút a jellemző. Nem látok örömöt az életemben, nem szeretek élni ebben a világban. Bántanak dolgok, semmi sem jön össze amit szeretnék. Mást nem szeretnék ide írni, nem szeretnék beazonosíthatóvá válni.
2021. jún. 10. 07:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy leírtad. Mi az, ami összejött 22 év alatt? Az nagyon fontos, hogy mire figyelünk. Ha a tehetetlenségeinkre figyelünk és nem reálisan látjuk magunkat, akkor a tehetségeinket, képességeinket fel sem ismerjük vagy nem vesszük figyelembe.

A jobb időszakok, miért voltak jobbak, mi volt más az életedben vagy mit csináltál másképp? Ezeket magadnak kell megválaszolni.

2021. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!