Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon stresszes ember vagyok,...

Nagyon stresszes ember vagyok, állandóan szorongok nehezen kezelem az élet adta helyzeteket mindenen aggódom, hogy lehetne ezt csillapítani?

Figyelt kérdés
Voltam már pszichológusnál is. Voltak ebből adódóan egészségügyi problémáim is.
2021. jún. 13. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Mit mondott a doki? Igyál nyugtató teát:citromfű, macskagyökér, trombitavirág, orbáncfű
2021. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egyik azt mondta, hogy sz@rjak a dolgokra főleg ami nem annyira fontos, a másik is hasonlót, csak más szövegkörnyezetben.
2021. jún. 13. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Basszus micsoda tanácsok "szakemberektől", ha tudnál szarni rá nyilván szarnál rá. Ilyen tanácsot adok ingyen.

Kérlek írj egy-két példát, mi az a "minden"?

2021. jún. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
32%

-Ön szugesztió (pl.:Minden nap elmondod hangosan vagy magadban hogy minden rendben lesz, jó nap lesz a mai, megoldódik az a probléma stb.)


-Motivációs videók (pl.: Szabó Péter)

2021. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a pszichológus, aki nem kiképzett terapeuta, gyógyításban nem "szakember". Egy terapeuta biztosan nem mond ilyent.

Az első lépés, tanulj meg relaxálni.

2021. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2021. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Pozitív gondolkodás! Ebben a Biblia tud neked segíteni!

1János 2:17."A világ elmúlóban van s ugyanígy a kívánsága is de aki Isten akaratát cselekszi megmarad örökké."

2021. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!