Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veny nelkuli hangulatjavito?...

Veny nelkuli hangulatjavito? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Es nem alkoholra gondolok vagy ilyesmi hanem valami veny nelkul kaphato gyogyszer vsgy gyogynoveny, ami nektek bevallt hangulatjavitonak.
2021. jún. 25. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
a kratom fa levele
2021. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valeriana
2021. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy orbáncfű
2021. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem amúgy a máktea vált be legjobban :)
2021. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, de ezek inkabb nyugtato hatasuak. Nekem inkabb valami olyan kene amitom nincs fos kedvem. Frontint is probaltam pl mert volt itthon de attol csak szetfolytam mint valami drogos. Nekem olyan kellene, amitkl jobb kedven lesz. De koszonom a valaszokat.
2021. jún. 25. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Ami hatásos az mind vényköteles. Gyógynövényektől ne várj csodát.
2021. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
42%
Tedd rendbe a bélflórádat. A szerotonin 90%-a a belekben képződik, feltehetően a Dialister, ill. Coprochoccus fajok munkája nyomán. Csak éppen a mai nyugati típusú táplálkozás miatt ezek a törzsek kipusztulnak.
2021. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Manias depressziom van valoszinuleg, egyszer beszeltem pszichiaterrel telefonon egyik h valami 2 honap mulva akart idopontot adni, masik meg hogy egy bunko f@sz volt ugyhogy inkabb mas megoldast keresnek.
2021. jún. 25. 16:57
 9/9 anonim ***** válasza:
8# Nincsenek ilyen vény nélküli gyógyszerek, a hatásosak nem véletlenül vénykötelesek.
2021. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!