Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A balliberális médiát miért...

A balliberális médiát miért nem szabályozzák nemzetromboló tevélenysége miatt?

Figyelt kérdés
Leszögezem, NEM vagyok a cenzúra híve, de kell egy határ amit nem szabad átlépni. Most egy adott témát fogok kiragadni, ami a magyar labdarúgó válogatott esete. Adott egy csapat, ami csodát tett már azzal is, hogy kijutott erre az EB-re, azzal meg méginkább, ahogy szerepel sokszorosan értékesebb és magasabban jegyzett csapatok ellen. A balliberális média ennek ellenére sem hagyja abba a gyűlölködést, ami szerintem félelmetesen hat az átlagemberekre a kommentek alapján. Magyar vezetéknevet viselő emberek szorítanak a válogatott vereségéért. Nem abszurd ez? Oké, értem én, hogy a nemzetkarakterológiánkban vastagon ott van a labancmentalitás, a gyűlölködés saját fajtán ellen, de pl. a szocializmusban a nemzeti csapat volt egyfajta szelep. Hiába volt ott a gyűlölt vörös csillagos címer a mezen. Ez a jelenség szerintem nemzetre kockázatos, mert ha egy nép elveszti az identitását annak tragikus következményei lehetnek. Ez mind a baloldali sajtó érdeme azzal, hogy a nemzeti csapatot összemossa a Fidesszel. Paradox módon, egykor pont a baloldal sajátja volt, hogy tiltsuk ki a politikát a stadionokból...
2021. jún. 26. 12:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Kezeltesd magad.. legalább a kategóriát sikerült eltalálni :D Ma már kíváló gyógyszerek léteznek erre a bajra ami neked van a toronyban :D
2021. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Pont azért írtam ide, mert ez mentális probléma. :D
2021. jún. 26. 13:08
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sem láttam gyülölködést, csak a szurkolók által. A focit pedig a kormány mossa össze magával. A propaganda szarod pedig a politika topicban tedd fel, nem ide való
2021. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
Igazából a fél baloldalnak a börtönben lenne a helye.De nyugi olyan dolgokat húztak meg az utóbbi 40évben hogy pár idiótán kivűl senki sem szavaz már rájuk.Értetlenkednek csak semmi több.A foci most azért zavarja őket mert sok pénz ment el az infrastrukturára.Ezáltal jönnek is a sikerek.De ha nem költött volna rá a kormány akkor az lenne a baj.A baloldal szavakban nagyon jó,de amint a tettek mezejére kell lépni...hagyjuk is.
2021. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Javaslom, olvass után mit kaptak a Münchenbe kiutazó magyarok a kedves szivárványzászlós aktivistáktól. Ha már gyűlölködésről beszélünk. Az ultrák között nem sokat lehettél, ezek szerint.
2021. jún. 26. 13:25
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Na és a kormánypárti, szélsőjobboldali, gyűlölködő médiát miért nem szabályozzák a társadalom bizonyos részét földbe döngölő tevékenysége miatt? (:

Ahh, de természetesen a Fidesz az szent ő nem tud gyűlölködni áá neem... Kivéve, ha nem vagy fehér, keresztény, hetero férfi. :/

Komolyan mondom pár ember annyira nevetséges xdd

2021. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Nem olvastam el az agymenést, de fogadjunk megint egy aberrált fideszes.
2021. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Az is elég nevetséges, hogy mindig két oldalban gondolkoztok. Ha most jelen kérdésem a baloldalra vonatkozik, akkor Fidesz párti vagyok. Ha a kérdésem a kormánypártra (ami véleményem szerint nem jobboldali) vonatkozna, akkor baloldali, libsi lennék. :D Kicsit próbálj meg függetlenedni ettől, az egy másik, egyébként szintén jogos kérdés lenne. :)
2021. jún. 26. 13:39
 9/33 A kérdező kommentje:
Látod, ott van. :D Már aberrált Fideszes lettem. :D
2021. jún. 26. 13:39
 10/33 anonim ***** válasza:
Na akkor nálad mit takar a BALliberális média te nem fideszes?
2021. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!