Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemtudok semmire se oda...

Róbert dávid kérdése:

Nemtudok semmire se oda figyelni nem köt le semmi se ,mitől van?

Figyelt kérdés
Gyógyszerek tompíthatják a koncentrációt? ps4 ezni akartam ma és azt vettem észre hogy nem tudok odafigyelni,koncentrálni a játékra. 3 szor kell elolvasnom valamit mire megértem esetleg mit jelent.

2021. jún. 26. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

1. Ne szedj butító gyógyszereket, "antidepresszánsokat", stb..

2. Helyezd magad távol zaklató emberektől.

3. Tartózkodj napokig ingerszegény környezetben.

2021. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1# Ne írj ilyen ostobaságot anélkül, hogy tudnád a háttértörténetet...


Kérdező, már több kérdést tettél fel, így tudom hogy skizofrén vagy. Rengeteg gyógyszert szedsz - okkal, úgyhogy hallgass a pszichiáteredre -, amik sajnos okozhatnak koncentrációs nehézséget. Ha ez téged nagyon zavar, akkor érdemes lenne megemlíteni a kezelőorvosodnak.

2021. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

2# - nem kell hogy érdekeljen a háttértörténet. Volt egy kérdés - lett egy felelet. Amilyen volt a kérdés - olyan lett a felelet.


Általánosságban jó a fentebbi három tanács azoknak, akik nem bírnak megbirkózni a legelemibb problémáikkal sem a hétköznapokban, és látatlanba kérnek segítséget.

2021. jún. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!