Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik egyetemen tanultak vagy tanulnak és szociális szorongással küzdenek?

Figyelt kérdés
Mit tanultok és hogy megy a suli/munka a szociális szorongás mellett?

2021. jún. 27. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Matematikát tanulok, nagyon nehéz, főleg vizsgák előtt. Úgy érzem sokszor mintha megfulladnék, kész megváltás volt nekem az online oktatás.
2021. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Én kémias vagyok kolléga. A differenciál egyenletek áldása kísérjen utadon.
2021. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én nyelvtanárin vagyok. Fura választás, tudom.

Nekem a prezentációk segítettek csökkenteni (tehát pl ha extrajól felkészültem, akkor a sikerélmény jót tett), illetve elkezdtem dolgozni egy nyelvsuliban, ami 'motivált' a megküzdésre, hiszen muszáj volt valahogy 'előadnom magam'.

2021. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól ment, a tanulást, vizsgázást nem befolyásolta túlságosan ez a dolog de dolgozni azóta se tudok felesleges volt elvégezni ilyen állapotban egy egyetemet
2021. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jogot tanulok és nem egyszerű ezzel a problémával/betegséggel megspékelve, különösen a prezentálás és a vizsgázás, de a kitűzött cél visz előre. Az online oktatás nekem is kész megváltás volt, mint sok más sorstársunknak.
2021. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!