Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Evészavarral milyen feltételek...

Evészavarral milyen feltételekkel tartanak bent pszichiátrián? És milyen bent az élet?

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyennel.


Ha szimplán vmi korház pszichiátriai osztályára kerültél be akkor nem eszel..vagy eszel. A te döntésed. Ha pl direkt bekérted magad rehab intézményben mint a sote vagy tündérhegy akkor vagy eszel vagy kivágnak, mert nem vagy együttműködő.


Én evészavarra a sotét tudom ajánlani neked mert ott DBT terápia van az eszköztárban ami a leghatékonyabb módszer a borderlineosoknak, evészavarosoknak.


Az élet meg függ, hogy hova mész. Szent imre korházban pl sok a nyugdíjas. Én nem korházi pszichiátriát javasolnék ha fiatal vagy.:D Tündérhegyen nagyon jó barátságok szoktak kialakulni..viszont az 3 hónap. A sote 1hónapos.

2021. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Általában alacsony testsúly, (BMI 15 alatt nagyon esélyes), 40/vagy annál alacsonyabb pulzus, rossz fizikális és lelki állapot, rossz vérkép stb.
2021. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!