Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Balassa utca nappali korházba...

Róbert dávid kérdése:

Balassa utca nappali korházba kerültem,nem jó hely nektek mi a véleménytek róla?

Figyelt kérdés
Tehát az egy alsó részbe van a korháznak és olyan mint egy börtön,csak öregemberek egy nő sincs ott vagy egykorú sorstársak.Van csoportosfoglalkozás azt kilőve az egész. Invegát kaptam a doktorúrtól,a fluanxol nem fogom kapni mert már nem hat. Kventiaxot,Rivotril,Seroquel XR,t szedek de nem használnak. Mi a tapasztalatotok aki szedte az invegát hogy érezte magát tőle? Csak már legyek jobban :'( 30/F

2021. júl. 6. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért kapsz ennyi féle antipszichotikumot? Mi a pontos diagnózisod?


Kérlek tarts ki! Nem lesz semmi baj! Nem ismerem, csak a kventiaxot ezek közül. Nekem kevert személyiségzavarom van, de ez már kb a 20. diagnózis.

2021. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
skizofrénia
2021. júl. 6. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
az rossz betegség gondolj arra hogy másoknak lehet van rosszabb is, nekem pl. pánikbetegségem van de kezdek kigyógyulni kitartás
2021. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!