Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sürgős segítségre lenne...

Sürgős segítségre lenne szükségem! Magánkórházat, intézményt keresek pszichiátriai beteg számára Vas megye és környező megyékben! Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Pszichiátriai intézményt keresek jelenleg folyamatos altatás alatt lévő személy számára! Ahol megfelelő kezelést kaphat! Magánkórház, bármi ilyen jellegű intézmény elérhetőségére szükségem lenne. Vas megye és környéke

2021. júl. 7. 22:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
7- ha a te szeretted kerül ilyen állapotba, minden lehetőséget megragadsz, hátha tud bárki- bármi olyan dolgot, amit a Google nem tud. Nem fogsz kíméletesen fogalmazni ha bárki hülyeséget ír, mert zaklatott állapotban nehéz nyugodtnak maradni. Egy kétségbeesett segítségkérésre érdemleges válasz lenne érdemes, nem pedig az hogy hívjam a 104-et, nem vagyok gyökér. Szerintem kellőképpen elég információ hogy fekvőbeteg súlyos állapotban, többi nem tartozik senkire. A stílusom lehet indulatos, de amíg nem jársz a másik cipőjében, nem tudhatod az indulat és kétségbeesettség valódi okát. Egyébként roppant türelmes személy vagyok normál esetben.
2021. júl. 8. 21:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Na így mindjárt jobban tetszik! Mármint a megfogalmazás.

Elhiszem, hogy te nem vagy gyökér, de láttam már egyet s mást itt az oldalon az évek alatt, és őszintén, nem lepődnék meg, ha ez a 104 egy értelmes válasz lett volna - nem azért mert téged nezlek gyökérnek, hanem mert ugye itt mindneki anonim, és nem tudom, hogy ki van a másik oldalt.

Persze, értem a te oldalat is, viszont ehhez fűznék egy gondolatot: könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy egy ilyen indulatos válasz után más azért nem fog kommentelni, mert csak annyit lát, hogy "áh ez egy bunkó kötsög, ennek nem fogok válaszolni". Ha viszont annyit írsz, hogy nem olyan a szituáció (amihez a 104 kéne), akkor azt mások is másképp fogadják, és nagyobb eséllyel kapsz válaszokat.

2021. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elgépelésekért bocsi
2021. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!