Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan álmos vagyok az...

Állandóan álmos vagyok az antidepresszánsoktól,elmúlik vagy jelentsem a pszichiáteremnek?

Figyelt kérdés
Reggel ahogy felkelek szinte azonnal ismét álmos vagyok,nagyon rossz érzés egész nap álmos lenni,viszont aludni nem tudok.Valakinek volt hasonló?Cserélni kell a gyógyszert,vagy az adagoláson kell változtatni?

2021. júl. 11. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Rájöhettél volna már hogy gyógyszer függő vagy.

EZ csak rosszabb lesz ha nem hagyod abba.

2021. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha már eltelt 2 hét a szedés óta akkor jelentsd! Majd elmondja az orvos mi legyen. Anno a Tegretolról leállítottak ezért.
2021. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Szia!Mennyit kell bevenned és főleg mit?Ha Rivotril vagy Xanax akkor a leszokást ajánlanám melegen.Nekem is ez volt mikor szedtem ilyen szemeteket mert muszáj volt és rá is szoktam de nehezen sikerült leszoknom ezekről.Eleinte nem volt ez a tünet hanem 2-3 hónap szedés után kezdődött és egyre rosszabb lett míg végül szédültem egész nap és sehova sem tudtam menni.Ezt követően sbo és ott kaptam egy tömény magnézium infúziót kivizsgálást követően és aztán elmúlt de nagyon ijesztő volt és az állandó fejfájás is mondjuk azt a cigi is okozta ugyanis én még dohányoztam is(letettem már több mint 1 éve azt is).Szólj az orvosodnak hogy nem jó és lehet mást felír vagy módosít az adagoláson
2021. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

3# A kérdező antidepresszánst szed és nem nyugtatókat...


Kérdező, ahogy 2# is írta, ilyenkor az az általános "protokoll", hogy ha egy mellékhatás 2 hétnél is tovább tart, azt jelezni kell a pszichiáternek. Vannak gyógyszerek, amelyeknél az álmosság tovább tart, ezért majd a pszichiáter mérlegeli, hogy egyáltalán szükség van e gyógyszer váltásra.

2021. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

Ezek antidepresszánsok amiket írtam.Meg kell nézni a listát:

webbeteg.hu/gyogyszerkereso/kategoria/antidepresszansok-szorongasoldok/oldal-4

Frontint is kaptam.Az is antidepresszáns szóval egykutya hatásfokra és mellékhatásokra.Nyilván tudom miről beszélek miután ezekről szoktam le már több mint 1 éve 4-es

#3

2021. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én Cipralexet és Olanzapint szedek
2021. júl. 11. 10:21
 7/14 A kérdező kommentje:
A Xanaxot(én Alprazolamot szedtem)két napja nem szedem,a doki mondta hogy egy hónap után próbáljam elhagyni,de ha nem megy akkor "nyugodtan" szedjem
2021. júl. 11. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Xanax-ot nehogy beszedd.Én is szedtem és nagyon gáz.Azt a másik kettőt nem ismerem de hasonló hatásfokú lehet szóval elég az bőven.Miért kell amúgy szedned?Pánik beteg vagy?

#5

2021. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
A Xanax és a Rivotril nem antidepresszáns!
2021. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

A Frontin nem antidepresszáns... A Frontin nyugtató!! Értsd már meg könyörgöm. Én is tudom miről beszélek, ráadásul erről is tanultam.

[link]

Kérdező, a Cipralexnél sajnos előfordul, hogy tovább tart az álmosság, de mindenképp szólj a pszichiáternek!

2021. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!