Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mi tevő legyek....

Nem tudom mi tevő legyek. Apamat ma káróval kellett leutnom anyáról, hogy ne verje el, és ez rendszeres, hogy balheznak, én belefaradtam és lelkileg összeomlottam, meg akarom magam ölni. Kérem valaki segítsen, nem tudom, mi tevő legyek,?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy te és ők?Mióta vannak együtt?Min balhéznak?
2021. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért ne öld meg magad, éld túl őket. Jó lenne, ha eljárnának konfliktuskezelésre, párterápiára. Illetve higgadtan közösen beszéljétek át, mit lehetne tenni. Amúgy meg költözz el, amint lehet.
2021. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1es 16 vagyok, 25 éve, és valószínű faterom csalja anyámat,

#2es lehetőségem nincs elkoltozni, egy csoves 16eves vagyok.

2021. júl. 11. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom van olyan eljárás h 16 évesen nagykorúsítsanak. P9nt ma írta valaki itt komiban.


És dolhozhatsz olyan hekyen ahol van szolgálati lakás pl állatgondozóként (elég jól is fizet a szarvasmarhás).

2021. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

anyadnak el kellene hagynia apadat, es mindkettotoknek pszichologushoz kellene jarni, hogy a bantalmazast feldolgozzatok.


ha nincs mas lehetoseg, akkor egy idore nagyszulokhoz kellene koltozni.


ne old meg magad, mar csak azert sem, mert akkor nem lesz aki megvedje anyukadat. tul kell elnetek egyutt ezt a helyzetet.

2021. júl. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajna a nagyszüleim mind meghaltak, anyu részéről amit örökölt, mindent erre a házra költött, erre most meg ezt kapja. Most hajnali 3:30kor nekem kellett őket szetszedjem
2021. júl. 12. 03:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyának látlelet, rendőrségi feljelentés, távoltartási végzés apád ellen. Fater mehet a híd alá vagy börtönbe.
2021. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebbi balhénál hívd a rendőrséget! Nem tudnak mit csinálni apáddal, de mivel gyáva ember lehet (ha már anyuddal erőszakoskodik) akkor a rendőrségtől valószínűleg berezel.

Ha mégsem, akkor hívd ki újra. Egy idő után eljárás indul, főleg, ha anyudon vannak ütésnyomok.

2021. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!