Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Nem bírom!

Miért van ez? Nem bírom!

Figyelt kérdés
Mai nap folyamán kitört belőlem a zokogás, és most is sírok. Hirtelen megváltozott a hangulatom, és öngyilkosságon gondolkozom. Bevettem egy darab xanaxot is, de nem vagyok jobban. Ez mitől lehet? Sokat csesztetnek itthon, de eddig jól bírtam.

2021. júl. 16. 14:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Hirtelen történt
2021. júl. 16. 14:38
 2/8 A kérdező kommentje:
Xanax sem az enyém. Nem nekem lett felírva, de úgy voltam vele, hogy segít.
2021. júl. 16. 14:42
 3/8 A kérdező kommentje:
*hátha segít
2021. júl. 16. 14:42
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet hogy menstruáció előtt vagy? Most jön egy nagyobb vihar a front is okozhat fejfájást frusztrációt ilyenkor az emberek dühösebbek ingerlékenyebbek. Nekem is fáj a fejem sajnos ez ilyen. Ne xanaxot vegyél be, főleg ha még nem is neked írták fel. Pont ennek a gyógyszernek vannak durva mellékhatásai szuicid hatása is. Hívd fel a lelki elsősegély szolgálat ot keresd meg interneten. Igyál sokat ha van háziállatod akkor vele legyél ők sokat segítenek nyugodj le minden rendben lesz kitartás.
2021. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót ?
2021. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 nem szedek semmit igazából.
2021. júl. 16. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Hát ez nem nyújt túl sok támpontot, őszintén. Javaslom hogy menj el egy pszichológushoz, ha úgy érzed szükséges. Jobbulást kívánok :)
2021. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Figyelj. Nyugodj meg. Valószinűleg régebbi lelki sebek törhettek fel.


Menj el a barátaiddal valahova kiruccanni, keress vaalmi hobbit, kezdj naplót irni. Ezek a depresszió ellen igen jó tippek. Ha ez nem megtehető, akár keresd fel a kék vonalt. Felhívod őket, meghallgatnak, nevet sem kell mondanod csak beszélgetsz velük. Ha ezt nem szeretnéd, akkor ha van instagramod, ott szivesen beszélhetsz róla akár nekem is. Sokat nem tudok segiteni, de jó hallgatóság vagyok.

2021. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!