Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvesztettem az eletem felett...

Elvesztettem az eletem felett az iranyitast. Tud nekem segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Egyre tobbet kezdtem el inni es mar ha iszok teljesen szetcsapom magam amibol persze jonnek az ujabb problemak.Sajnos emiatt el is vesztettem az összes baratomat mert reszegen csunyan viselkedek(marmint azota amiota többet is iszom) nincs olyan buli mar amire emlekeznek.

Egyre szarabbul is vagyok lelkileg. Szobamat se hagyom mar el es enni se szoktam csak ritkan, teljesen elvesztettem a kontrollt a saját eletem felol. Egyszeruen kilatastalannak latom a jovomet amiert meg jobban szorongok es stresszelek. Gondolkodtam az ongyilkossagban mert nem tudok ebbol kilepni.

Es nost nagyon vegso gondolatom volt ez hogy itt anonim felhasznalokent segitseget kerjek



2021. júl. 25. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvesztettem az eletem felett az iranyitast. Tud nekem segíteni valaki?

Igen.A pszichológus.

2021. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Itt hiába ajánl neked bárki bármit is, ha te tovább iszol, feleslegessé válik az ajánlás/tanács.

Ne anonim felhasználóktól kérj tanácsot, hanem legyen szilárd elhatározásod és akaratos a szeszelés abbahagyására.

Az 'anonim alkoholisták' többet segítenek, mint az anonim válaszolók.

2021. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi váltotta ki ezt a mértéktelen ivást? Ezalatt nem azt értem, hogy "kilátástalannak érzed a jövőd", stb., hanem hogy elvesztetted-e a munkahelyed, vagy hónapról hónapra élsz, stb. Hirtelen jött, vagy apránként növelted az adagot?
2021. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Csakis te tudod megváltoztatni....és soha többet hozzá nem nyúlni. Akár még büntetni is magad(pofon,strigula,a rászánt pénz elzárása), ha csak rá gondolsz... Amíg nem tudod teljesen kizárni, mindent meg kell tenned ellene. Az alkohol semmire se jó, csak a pénzt viszi, és kárt okoz. Az lenne a legjobb ha megundorodnál tőle, mert a jövőd veszi el. Minden egyes üveg egy fegyver ellened, és ha csak hosszabban nézel egyet, vagy megfogod.....elvesztél.
2021. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4: mi a franc?? Önbüntetés? Bmeg, szerintem sürgősen keress fel egy szakembert.


Kérdező, te pedig beszélj egy megbízható személlyel. Van valaki ilyen a környezetedben? Segítségre van szükséged.

2021. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Melyik kóterből írsz?

Ha nem fegyintézet lakója vagy, akkor van lehetőséged életed irányítására.

2021. júl. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Amire szükséged van, az egy értelmes élet. Isten tud neked segíteni ebben. Ha meg akarod Ismerni Istent és igénybe venni az Ő segítségét, abban meg én tudok segíteni. Ha szeretnéd ezt, írj privátban!


Üdv: Lóránd

2021. júl. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jehova tanúit úgy lehet felismerni, hogy mindig aláírják a mondanivalójuk ennyivel: Üdv: XY - ezzel próbálnak bizalmat ébreszteni, személyessé tenni. Vigyázz velük, ha nem úgy táncolsz ahogy fütyül ék, elfordítják arcukat felőled, aki eddig (ál) barát volt, köszönni sem fog.

Érzelmi zsarolással, szeretetmegvonással manipulálnak.

2022. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? Mi történt azóta?


Azért nem akarsz kimenni, mert szégyelld, amiket részegen tettél.


Az első lépés, hogy ne vásárolj alkoholt.


Ne menj olyan buliba, ahol isznak.


Aztán keress anonim alkoholisták csoportot. Ők nem ítélnek majd el. Segítenek.

Mindenre képes vagy! Helyre hozhatod az életedet!

2022. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy vagy azota?

Minden pias tarsasagot, helyet el kell kerulni, hogy ne ess vissza es ne huzzanak bele, de ehhez eloszor neked kell valahogy lemondani rola. Szakember rengeteget tud segiteni es más sorstarsak is, hogy erezd h nem vagy egyedul, masok is kuzdenek ezzel.

2023. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!