Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet snüsszről lejönni?

Hogyan lehet snüsszről lejönni?

Figyelt kérdés

2020 novemberében kezdtem el rendszeresen elektromos cigizni (nikotinos), előtte csak partidohányos voltam. Nagyon nehéz időszak kezdődött, ami csak még nehezebbé vált később, és kb. a nikotin adott egyedül igazi megnyugvást. Nem vagyok benne biztos hogy enélkül még egyáltalán itt lennék-e.

Nyílván, szép lassan kialakult a függőség, de tudtam, hogy ez így lesz, és őszintén szólva nem tudott volna kevésbé érdekelni.

Jobb volt az életem, alig voltam stresszes, sokkal jobban tudtam koncentrálni és gondolkodni is. Jobban szerettem magamat.

Aztán egyszer egy dohiban összetalálkoztam egy Killa Pablo nevű snüsszel. Elképesztően sok nikotin van benne, és ettől tényleg repülsz, nagyon keményen beüt. Elfogyasztottam belőle 5 dobozzal (napi 4 snüssz kb.), és irgalmatlanul jó érz3s volt minden egyes darab snüssz.

Az 5. doboz végére az ínyeim roncsok voltak, és merevedési zavaraim is lettek, ezért úgy döntöttem, hogy leteszem.

Közben az életem jó lett, lett barátnőm, munkám és normális lakhatásom. Ilyen körülmények közötz szerintem el se kezdtem volna nikotint használni.

Az egyetlen probléma az, hogy akármennyit e-cigizem, sima cigizem vagy bármi ilyesmi, nagyon durván kívánom a Pablót. Azt a repülést, azt a kőkemény nikotin ütést nem tudom kitörölni a fejemből. Hiába fogyasztok 3x annyi nikotint, mint a Pablo előtt, elvonási tüneteim vannak; nem tudok koncentrálni, nagyon nehezemre esik a gondolkodás, alig bírok normálisan kikelni az ágyból munkán kívül.

Nem akarok venni még egy dobozzal, mert tudom, hogy attól csak még jobban ráfüggnék. Így viszont nagyon szarul vagyok, pedig az életem alapvetően nagyon jó (lenne).

Fogalmam sincs, hogy mitévő legyek... Ha valakinek van valami ötlete vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban, nagyon megköszönném, ha megosztaná!



2021. júl. 28. 13:22
 1/2 Veve válasza:
65%
Szerintem vegyél részt elvonókúrán és akkor jobb lesz.Egyébként Googlebe beírod 1. találat
2021. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lennél olyan kedves, hogy kifejted? Milyen elvonókúrára gondolsz pontosan? Amúgy köszi a választ!
2021. júl. 28. 13:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!