Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami eltört bennem,nem...

Sulek Péter kérdése:

Valami eltört bennem,nem találom a régi önmagamat. Szerintetek mi lenne a megoldás ? (többi lent)

Figyelt kérdés
19 éves koromig tök normális voltam kitűnő tanuló semmi probléma,és egyszer csak elköltöztem pestre Egyetem miatt,új kapcsolatok iskola és ott összeomlottam,nagyon beteg lettem hanghallások depresszió téveszmék ilyenek nem volt kedvem tanulni élni sem rendet rakni semmit. most 28 éves vagyok jártam pszichiáterhez kaptam gyógyszereket jobban vagyok próbálok rendet rakni,de nem az igazi. volt valaki hasonló helyzetben ? leszek olyan valaha mint régen? egy pszichológus segíthet vagy mit tanácsoltok ? köszönöm előre is a válaszotokat kíváncsi vagyok a véleményetekre. amúgy visszaköltöztem a szüleimhez próbálok mindent úgy csinálni mint régen,de nincserőm nem érdekel semmi nehéz.

2021. júl. 30. 13:31
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Szedd a gyógyszereidet továbbra is, és menj el pszichológushoz!
2021. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát közben beteg lettél. Nem azért, mert feljöttél Pestre, hanem mert pont akkor támadt rád a betegség. A családban másnak nincs ilyen baja? Egy jó pszichológus biztos segít. Nem tudja visszahozni a régi életedet, mert most egy betegség is vele jár, de sokat tud javítani az önelfogadásodon és életminőségeden. Ha kb 4 alkalom után úgy látod, hogy nem ő a te embered, akkor keress másikat, kevés a jó. Most akkor szedsz antidepresszánst?
2021. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen szedek. köszönöm a válaszokat :)
2021. júl. 30. 13:49
 4/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A te esetedben ne legyél extra türelmes a pszichoterapeutával, hogy majd összerázódtok, hanem tényleg a 4. alkalom után közöld az észrevételeidet és válts másikra!
2021. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
51%

" próbálok mindent úgy csinálni mint régen,"

Az étkezést is? Kevesebb bolti vacak, és több növényi zöld?

2021. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!