Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék hogy visszajussak...

Mit tehetnék hogy visszajussak a szakadékból?

Figyelt kérdés

Akik azt hiszik trollkodok vagy hasonló, az kérem ne is válaszoljon.

Hosszú évek óta érzem, hogy valami baj van a lelkemben-agyamban, már én se tudom pont hol, és hogy hogyan kezdődött.


Talán azt hiszem 3 éve kezdődött, de a pontos okát nem tudom ma sem, talán a magány, rádöbbenés hogy sikertelen életem van, egy csőd vagyok? Akkor felmondtam a munkahelyemen, mert éreztem, hogy valami nincs a helyén. Az új munkahely rövid ideig volt megoldás, utána még mélyebbre sülyedtem, nem tudtam koncentrálni, már nem kommunikáltam az emberekkel, így kirúgtak. Most adott az élet még egy lehetőséget, amit gondolhatjátok, szintén elszúrtam-elszúrok éppen. Otthonról végzem a munkám, de vannak olyan napon, hogy szinte egész nap a földön kuporodva fekszem és csak nézem a falat. Az öngyilkosság gondolata előfordult korábban is, de azt hiszem most kezdem komolyan fontolóra venni, mert egyszerűen vannak olyan pillanatok ha lenne nálam egy pisztoly fejbe lőném magam. Nem tudom meddig tudok életben maradni, reménykedni. Ami még nagy visszatartó erő, az anyám. Milyen lesz szegény hátralévő élete...de valahol nekem is jogom van hogy döntsek, akarok-e szenvedni. Ha ő ne lenne szerintem már nem élnék.


Vannak napok hogy ez tényleg kínzófájdalom ahogy érzek. Szerintem ha a próbaidőm lejár, nagy valószínűséggel nem vesznek át, és az olyan szinten megfog viselni, félek nem lesz erő ami megtartson. Véget vetek a szélmalomharcnak.

Jah, pszihiáternél egyszer jártam, felírt valami gyógyszert (amúgy egy ki-aszott antipatikus személy, megse hallgatott, csak süketelt..mehh), de nem szedtem soha, mivel a mellékhatásai elég komolyak, meg amúgy sem megoldás. Ha innen van felút, akkor az valami csoda kell legyen.


Ha tudtok valamit javasolni, tessék, elvégre azért vagyok itt, de félek hogy innen nincs visszaút, sajnos sokkal előbb kellett volna segítséget kérnem.


2021. júl. 30. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe, hogy búra.
2021. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján szerintem depressziós vagy. Keress egy másik, szimpatikusabb pszichiátert, mielőtt teljesen szétesik az életed.
2021. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok depressziós ember van, akin segítenek a pszichiáterek. Keress egy másikat! És mozogj sokat. Az nagyon fontos lenne.
2021. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!