Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki megöli magát arra...

Ha valaki megöli magát arra miért haragszanak a szerettei??

Figyelt kérdés
Pl van egy ismerősöm akinek az anyja öngyilkos lett 10 éve depresszió miatt és inkább haragszik rá, minthogy hiányozna neki

2021. júl. 31. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van közeli öngyilkos ismerősöm. A testvére azt mondta, őt ezzel cserbenhagyta.
2021. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert ezzel mindenki másnak okoz kárt a környezetében.
2021. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Mert gusztustalan szokás.Ha lenne rá mód én ezeket duplán öletném meg.
2021. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3 as válaszoló ezt jól megmondtad :))))

Igen igaz van benne vmi

2021. júl. 31. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Nem csak maguknak ártanak az öngyilkosok. Amiben megkülönbözteti őket azoktól akik betegségben halnak meg az hogy ők szándékosan ártanak maguknak és ezzel nem tudatosan a szeretteinek is. Az ismerősöd szerintem ezért haragszik az anyjára. Választhatta volna pl a antidepresszánst a gyereke miatt de nem tette.
2021. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
A hátrahagyott rokonokat, ismerősöket akkora stressz éri, mint amit Auschwitzban éltek át a rabok. Szóval jól elcseszi egy csomó ember életét örökre. Nekem is volt ilyen kedves rokonom, nyilván leszarta mi lesz velünk.
2021. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
kiesik a befektetett munka amit a nevelésbe és vele való kapcsolatba fektettek
2021. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert sokan gyávaságnak tartják meg azért mert fájdalmat okoznak másnak pedig az öngyilkosságnak komoly okai vannak
2021. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

Én azt utálom a legjobban amikor úgy lesznek öngyilkosok az emberek hogy pl elüttetik magukat, nyilván nem gondolnak a sofőrre akinek ezzel lelki traumát okoznak. Vagy kiugranak valahonnan amikor jobbik esetben nem esnek rá senkire de akkori egy ártatlan járókelőnek úgyis sokkot fog okozni aki előtt szétploccsan a fejük. Vagy talán rosszabb amikor otthon csinálja és egy szerette találja meg.

Akinek nincs senkije azt nem hibáztatom de csak úgy ha ezzel nem okoz traumát egy kívülállók sem. Bár sokszor nem ennyire tudatos a dolog, ismerősöm is bepiálva döntötte el hogy most megteszi (előtte már mondta de nem csinált semmit), nyilván ilyenkor nem gondol az ember azokra akik ezt végignézik.

2021. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor beszükült tudatállapotban vannak és simán ki áll a vonat elé nem érdekli olyankor hogy mi lesz a vezetővel vagy az utasokall
2021. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!