Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági gondolatok...

Öngyilkossági gondolatok gyötörnek. Ki milyen gyógyszert kapott ?

Figyelt kérdés
Ki milyen gyógyszert kapott ilyen állapotban ?
2021. aug. 9. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ne teeedddd. Kitartást .
2021. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Menj pszichológushoz, ő felír valamit és elbeszéllget veled. Nagyon hasznos lehet és egyáltalán nem szégyen.
2021. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én antidepresszánst kaptam öngyilkos gondolatokra, illetve az elején nyugtatót plusz mellette pszichológushoz járok. Brintellix egyébként a gyógyszer neve.
2021. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elso korben terapiara kene jarnod, aztan ha kapsz diagnozist, akkor johet a megfelelo gyogyszer is, ha kell.
2021. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Vigyázz, mert van olyan nyugtató amit a pszichológus felírt és az van a papírján, két hétig öngyilkossági gondolatok jöhetnek élő.

Inkább meríts erőt a Teremtő ígéretéből és olvasd a Bibliát.

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2021. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
utolsóval egyetérek, Bibliát olvasod? milyen a kapcsolatod Istennel?:)
2021. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Javítok két hozzászólót. Gyógyszert csak pszichiáter szakorvos írhat fel! Ez csak egy kiegészítés. A fő kezelési mód, ami hosszútávú eredményt hoz az a pszichoterápia, amit klinikai szakpszichológus vagy pszichoterapeuta végezhet.


Kérdező, keress fel egy klinikai szakpszichológust/pszichoterapeutát és egy pszichiáter szakorvost. Teljesen feleslegesen kérdezed, hogy ki milyen gyógyszert kapott. Mindenkinek más válik be. A pszichiáter majd eldönti, hogy melyiket fogja neked felírni.

2021. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Antipszichotikumot kaptam. Amisulpridot majd Kventiaxot.
2021. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó Kventiaxból mennyit szedtél ?
2021. aug. 11. 07:33
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Én is brintelixet kaptam. Többszöri öngyilkosági kíserlet miatt. De a gyógyszert sosem vettem be ,a párom segített talpra állni , ő gyógyszerfüggő volt és elmagyarázta ,hogy csak tönkre teszem az életem ,mert a gyógyszer nem gyógyít meg. Magamtól kell talpra állnom , fejben kell eldönteni ,hogy már pedig talpra állok és minden rendben lesz.
2021. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!