Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egerben jò pszichològus?

Egerben jò pszichològus?

Figyelt kérdés

Egerben keresnék jò pszichològust aki lehetőleg foglalkozik valamilyen terápiával (kognitív, pszichoterápia)

Pánikbeteg vagyok már 2 éve amihez most társult agorafòbia.

Hiszem hogy gyògyszer nélkül is sikerül meg gyògyulnom de sajnos egyedül, szakember nélkül nagyon nehéz. Le szeretném győzni ezt a betegséget, gyògyszerek nélkül.


Ha esetleg valaki tudna ajánlani jò szakembert a környéken azt meg köszönném.



2021. aug. 9. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Dr Barna Judit


Mentalhigiénés csoport, Arany Janos utca 20/A


En is hozza jartam, kedden rendel.



788-544


Nem fizetos, tb alapon megy.

2021. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szakembert ugyan nem tudok mondani, de jó hallani, hogy valaki gyógyszer nélkül szeretne kigyógyulni ebből. Kitartást, sikerülni fog!
2021. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: utolsó, miért, mi azzal a baj, ha valaki gyógyszert szed? Szerintem semmi szégyellni való nincs benne, hosszútávon persze a pszichoterápia tudja megoldani a problémákat, de az egy hosszú folyamat, míg igazán melyre ásnak és feltárják a probléma valódi okait, addig meg funkcionálni kell valahogy.
2021. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy Füzesabony nem tartozik az ő vonzáskörzetükhöz ezáltal nem tudnak fogadni TB alapon sajnos :(. De viszont lehet hogy van akkor magánrendelése, utánna nézek köszönöm!

Köszönöm szépen egyébként a bíztatást nagyon jòl esik, remélem én is hogy sikerülni fog. Minden nap szenvedés de bízom benne hátha... Egyébként szerintem semmi probléma akik gyògyszert szednek, hozzáteszem nekem is felírták, csak az már egy másik kérdés ki hogyan dönt beszedi-e vagy sem. Én annyi rosszat hallottam a leszokásròl hogy az borzalom, sokan azt mondják rosszabb átélni a gyògyszerről valò leszokást mint mikor beteg az ember.

2021. aug. 10. 04:28
 5/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok. En gyongyosrol jartam hozza.
2021. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy már hívtam őket régebben is hogy kérjek időpontot de egyből leráztak hogy Füzesabony nem tartozik bele a TB álltal támogatott területbe.

Egyébként milyen doktornő? Mesélnél egy kicsit ròlla? Ha azt mondom hogy nem szeretnék gyògyszert szedni akkor is segíteni fog? Mert látom hogy Pszichiáterként van feltüntetve a honlapján.

2021. aug. 10. 08:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Irok privatot
2021. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!