Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezért bezárathatnak?

Ezért bezárathatnak?

Figyelt kérdés

Ha egy magán pszichiáternek elmondom hogy paranoid gondolataim vannak.

Vagy milyen estben teheti ezt meg egy magánorvos?



#pszichológus #Bezárat
2021. aug. 10. 04:15
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

ha ilyen tortenik, akkor az mindenkepp a te erdekedben van. nem azert csinaljak, hogy ok legyenek a legnagyobb gonoszok, hanem hogy segitsenek rajtad.


gondolj erre


egyebkent a kerdesre nem tudok erdemben valaszolni, ne haragudj

2021. aug. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól is függ, milyen szintű paranoia. Nem mindegy, hogy „mindenki rajtam röhög magában, ha végigmegyek az utcán” vagy „elvisznek az űrlények, ha nem lövöm szét a fél várost”.
2021. aug. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindenkivel szemben bizalmatlan vagyok. Azt keresem hogy hogy akarnak átverni.
2021. aug. 10. 05:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
azert nem fognak bezaratni, viszont tenyleg jol jonne neked a segitseg
2021. aug. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Az már jó hogy felismerés hogy bizalmatlan vagy. Mondd el nyugodtan az orvosodnak


Bezaeni nem fognak mert Magyarországon gyakorlatilag már az elmebetegeknek sincs hely kórházba covid miatt a nyirőt is felszamoltak azóta utcán el egy csomó skizofrén, paranoiás és mindenféle elmebeteg sajnos.


Neked szerencséd van hogy kezel orvos sokak hónapokig várnak míg szakemberhez jutnak.

2021. aug. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
A pszichiátria eleve átverés, semmi értelme. Pszichológussal többet érsz.
2021. aug. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Felajánlhatják,hogy befektetnek,de mivel beszámítható vagy így kötelezni nem lehet.
2021. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy zárhatnak be! Covid osztályokká alakítottak több pszichiáter osztályt. Nincsenek ágyak. Azok kerülnek be akik ön és közveszélyesek.
2021. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%

Nyugodj meg, mindenkit át akarnak verni. Ezért kell egyre többet tanulni, hogy az ember megismerje valamennyire a világot és senkinek nem szabad bemondásra elhinni mindent, körbe kell járni a dolgokat.

Engem pár hete keresett meg telefonon a lakásbiztosításommal kapcsolatban valaki, hogy régi a biztosításom és ő most éppen a megújításokon dolgozik stb stb. Én azt hittem, hogy ez most valami rendszer szintű fejlesztés a biztosítótól valami kötelező jelleggel. Végül pár hét után, többszöri telefonbeszélgetést követően, amikor már alá kellett volna írnom az egyébként gyakorlatilag változatlan tartalmú új szerződést, közölte az illető, hogy majd aláírás (elfogadás) után kapok egy számlát, amire be kell fizetnem húszezer forintot. Rákérdeztem, hogy nem lehetne az, hogy a Biztosító majd levonja a bankszámlámról ezt az összeget, mint azt rendszeresen teszi is a havi költségek esetében, a válasz az volt, hogy nem, mert stb. stb. Ekkor gyanút fogtam és felhívtam a Biztosító ügyfélszolgálatát, ahol közölték, hogy az illető valóban náluk dolgozik és valóban van egy szerződés-korszerűsítési programjuk, de a dolog elfogadása nem kötelező. Vagyis ezek a biztosítónak dolgozó személyek a saját (nem kötelezően elfogadandó) munkájukért a "honoráriumot" ilyen formában veszik fel. Ekkor tisztáztam az illetővel, hogy a nem kötelező elfogadás ténye, soha nem szerepelt A beszélgetéseinkben.

2021. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!