Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a csaj depis?

Ez a csaj depis?

Figyelt kérdés

"Tudom. Összeszűkült a gyomrom, rosszul vagyok mindennap, alig bírok enni. Mikor eszek is akkor is érzem hogy mindjárt kihányom. Nem változik semmi. Nem bírom elfogadni magam. Pluszba a családi helyzetem se vlmi csodás, meg majd jön a suli is.. F@sza.. Remélem online lesz. Semmi kedvem találkozni senkivel.


Itthon pokol az életem, a 2 öcsém állandóan veszekszik, orditozik. Anya ilyenkor mindig sírva volnul el, hogy ez nem igaz már megint nyírják egymást. Apa sosincs itthon. Mindig csak a munka, munka, munka.. Engem még mindig úgy kezel mint egy 5 evést. Meg mikor hazajon mindenki dobjon el mindent, és azt kell csinálni amit ő akar.


Egész nyáron itthon ültem a négy fal között. Egyetlen barátom sincs. Osztálytarsaim kihasználtak, vissza éltek azzal hogy elküdtem nekik a hft. Tudom én is hülye vagyok, de örültem neki hogy addig is beszélhetek vlkivel. Utóbbi időben neten próbálkoztam, jobb mint a semmi.


Alapból csendes vagyok, visszahuzódóbb típus. Sose szerettem a közép pontba lenni. Régen mindig kézműveskedtem, mostmár azt se csinálom. Inkább olvasok, az még úgy ahogyan örömöt okozott, de már az se annyira, sőt.. És a zene se. Semmi. Teljesen magamba fordultam. Mindegy.


Próbálnék egy kicsit fogyni (90+kg) hátha, de azt is kezdem fel adni. Anya tegnsp is mondta hogy fogadjam el magam, mert szép vagyok. Az arcom is szép, és még a testalkatom se olyan izé, most attól hogy húsosabb vagyok. Meg hogy legyek már vaganyabb, vegyem fel a rövid gatyát is.. Strandra se megyek már 3 éve kb."


Egyik kérdés alatt találtam és hát, nem is tudom..


17f



2021. aug. 12. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Dehogyis, miért lenne már az. amúgy is mit lehetne csinálni nyáron tűző napsütésben, dögmelegben. Csak azért, mert nincsenek barátai valakinek, meg dagi, azért még nem azt jelenti, hogy depressziós. El ne hidd már, hogy alig bír enni, akkor nem 90 kiló lenne. Simán lecsúszik neki a 4000 kalória az egészséges 2500 helyett.

Netezni biztosan szeret, hiszen jelen van ezen az oldalon is, meg olvasgatni a neten is lehet, sokkal érdekesebb mindenféle írást, a világról szóló dolgokat, híreket olvasgatni, mint egy könyvet. Vagy csak filmezni.

2021. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Hát ilyen negatív gondolatokkal nem lennék a barátja az biztos.
2021. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Na, szóval úgy értem az első mondatomat, hogy sokkal kellemesebb otthon lenni, főleg ha van légkondi vagy valamilyen módon lehet hűteni a lakást, pl. ventilátorral, aki bírja. Nyáron csak leégsz a napon, izzadsz, az egész nyári évszak egy nagy kalap szar. Sokkal jobb ilyen időben csak otthon lenni.
2021. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég rossz passzban van. Lehet, hogy van valami baja is. Hogy konkrétan depresszió e, azt nem lehet tudni.
2021. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!