Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Megőrültem?

Mit tegyek? Megőrültem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon sokat gondolkodtam az öngyilkosságon. 19 éves vagyok. Már nagyon öreg az élethez. Én öregnek érzem magam. Ráadásul a saját nememhez vonzódok ami a karasztrofával egyenlő a mai világban. Szerintem soha sem volt ennyire rossz a helyzetünk. De alapból sem volt soha könnyü mivel nálunk nem létezik szerelem mint a heteróknál. Nekik teljesen könnyü az élet. Nem kell olyan sok mindennel megküzdeniük. Szinte semmivel sem. Könnyen ismerkednek illetve nem élnek meg megkülönböztetéseket. Minket utál szinte mindenki. Ezért gondolkodok sokat az öngyilkosságon. Megéri-e élni bármiért is az olyannak mint én? Szerintem nem. Gyűlölök élni de nincs pofám megtenni. Inkább mást kérnék meg arra hogy tegye meg. Az én érdekem lenne. Tényleg nem tudom mit tegyek teljesen kilátástalan az életem.

2021. aug. 14. 15:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*katasztrófával
2021. aug. 14. 15:45
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
16%

1, ràcsörrensz a segélyhívóra.

2, felfogod, h a szerelem hosszútàvon nem cél.

3, elgondolkozol azon, h mivel szeretnél foglalkozni, amikor épp nem picsogsz, vagy faszok jàrnak a fejedben.


Ha utóbbi kettöhöz nem elég a gógyi, írj még ki pàr kérdést.

2021. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

4/4

Alapból is tudom hogy a szerelem nem létezik és butaság a házassággal és ezekkel a hülyeségekkel együtt. :))

2021. aug. 14. 15:52
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

27 éves meleg srác vagyok, a te korodban én is 100% ugyanezen az egziszentciális krízisen mentem keresztül.

Ha elfogadsz segítséget tőlem aki első kézből átéltem ezeket, vagy csak ha segítene a legkevésbé is valaki aki meghallgat és aki átsegít ezen, írj!

2021. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Létezik a szerelem. Ne tagadd mert sak ostobá(bb)nak fogsz tűnni. Ha elmész dolgozni, nem lesz időd ilyen sokat gondolkozni faxságokon. :) Legyél hasznos tagja a társadalomnak, konkrétan rnnyire sosem fogadták el a melegeket mint most. Nyíltan kimehetsz az utcára kézenfogva egy pasival, néhányan megnéznek de a többség le se szar majd.
2021. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológustól tessék segítséget kérni. Szimplán rossz a gondolkodásod. Helytelenül látod a dolgokat. Még nagyon fiatal vagy és manipulatív. Illetve túlságosan is megakarsz felelni a környezetednek. Létezik melegeknél is szerelem. Egyszerűen csak kukázni kell azokat, akik nem férnek bele az életedbe. Nagy dolog. Minden hozzáállás kérdése. Keress fel szakembert, mert csak magadat b*szogatod feleslegesen. Felesleges idő és energiapazarlás. Helyette pl sportolhatnál, amely boldogságot okozna, mert termeli a boldogsághormon. Önbizalmad is nő sport által, utána már nem fogsz ezekre gondolni. Csak ez hossző folyamat és kitartást igényel. Saját belső munka. De a boldogság senkinek nem jár ingyen, ezt jól jegyezd meg. Nem szégyen segítséget kérni, viszont azt nem itt fogod megkapni, hanem szakembertől.
2021. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
45%
Szerintem ezt el sem tudod képzelni, de nekem egy éve le kellett vágni a péniszem egy iszonyú nagy baromság miatt amit csináltam, azóta én is annyira értéktelennek érzem magam, se lánnyal se fiúval valszeg nem tudnék soha lenni így, sokszor tényleg azt sem tudom mire jó egyáltalán élnem.
2021. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ostoba. Csak elkeseredett. Ennyi. Én nem hiszek a szerelemben mert ha létezne akkor már biztos tapasztaltam volna az életemben. És mit dolgozzak? Azt sem tudom mit akarok csinálni és mire van kapacitásom.
2021. aug. 14. 16:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Nem rinyálni kell itt, hanem segítséget kérni. Elhiszem, hogy nehéz, de majd ha egyszer ezt visszaolvasod, akkor csak cringelni fogsz, hogy mennyire gáz, amit itt leműveltél. Tessék segítséget kérni. Kevesebb rinya, duma, több cselekedet. Ott van a kezedben a megoldás, tessék élni vele.
2021. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

8#as


Mi az a nagy baromság ami miatt le kellet vágni?

2021. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!