Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitil,Mirzaten,Kventiax...

Escitil,Mirzaten,Kventiax kombináció tapasztalat?

Figyelt kérdés

Escitil,Mirzaten,Kventiax kombinációt írt fel az orvos.

De attól tartok hogy meghízok mégjobban tőlük, alapból nem vagyok egy nádszál.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak ilyen téren?

Az orvosom szerint lehet hogy felugrik pár kiló és/vagy nő az étvágyam,ezt viszont szeretném elkerülni mert az már így is van .

Tudom hogy ez mindenkinek más

De megnyugtatna ha olvasnék konkrétan ezzel a kombinációval tapasztalatokat.



2021. aug. 17. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Én Kventiaxot szedek. Az étvágyamat az első egy-két hónapban megnövelte, de ha odafigyelsz az egészséges táplálkozásra és sportolsz, akkor nem jön fel plusz kiló.

Két dologot kell észben tartanod:

1. Ezek a gyógyszerek oldják a szorongást, nyugodtabb leszel, azaz nem égetsz el annyi kalóriát mint a szedésük előtt.

2. A gyógyszerek - főleg a Kventiax - miatt az elején nagyon fáradt leszel. Ha ilyenkor nem sportolsz és elkezded tömni magadba a kaját, akkor hízni fogsz.

2021. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Mirzaten durvàn hízlal. Értem én, hogy hízni kajától lehet, de ez màs volt nàlam. Akkora lettem mint egy bàlna, mintha felvizesedtem volna. Na meg olyan éhséget csinàlt... Miutàn abbahagytam 2 év utàn helyreàllt a súlyom is.
2021. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ketileptet (kventiaxot) szedek és escitilt. Mirzatent még nem szedtem. Én híztam, miután elkezdtem szedni ezeket a gyógyszereket (az escitilt szedtem már korábban sokáig), de nem csak a gyógyszereknek tulajdonítom a hízást, hanem elhanyagoltam a korábbi diétát. Neked milyen betegségre írták fel ezeket a gyógyszereket? Csak kíváncsiság :)
2021. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bipoláris zavar
2021. szept. 5. 23:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Azóta szeded a gyógyszereket? Mit tapasztaltál?

Nekem a diagnózisom borderline személyiségzavar, de valószínűleg bipoláris depresszióm is van.

2021. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Kventiax fokozta nagyon az étvágyam. Kórosan soványan kezdtem szedni (egész eletemben sikertelenúl hízókúráztam) és elhíztam tőle. Kisebb adagnál sok hét alatt elmúlt a zabáltató hatása. Tovább emelték. Ekkor tartósan fennmaradt a fokozott étvágy.

Elhagyáskor nem kellett diéta, sport. Tovább fogytam, mint az célom volt.


Mirtazapin kevésbé álmosított, kevésbé zabáltatott.

Elhagyáskor túl sokat fogytam.


Excitillel nincs tapasztalatom. Más antidepikkel nem híztam egy dekát sem. Venlafaxinnal és Cymbaltával szándékom ellenére fogytam.

2021. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!