Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gonoszságot, jellemtelensége...

A gonoszságot, jellemtelenséget, igazságtalanságot ki lehet nőni? Le lehet küzdeni?

Figyelt kérdés
Ezek a tulajdonságok bennem mind fellelhetőek, ilyennek tartom magam és másik is sok helyzetben. Most 18 éves vagyok.
2010. aug. 29. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinőni nem lehet, leküzdeni igen.
2010. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem is láttam, hogy valaki tudja magáról, hogy jellemtelen, igazságtalan stb. Szerintem jó úton haladsz, hogy le tudd küzdeni!
2010. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy ezek a hibák megvannak benne, akkor már tudod, hogy mi ellen kell küzdened. Ha küzdesz ellenük, akkor már nem lehetsz rossz ember. Fel ne add!
2010. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Több oldalam van, magamat is átverem, magamnak adok igazat, elhitetem magammal, hogy nekem van igazam. Egy másik felem viszont tudja, hogy egy szemétláda vagyok aki bárkin átgázol, ezt a felemet általában elnyomom, de tudom, hogy ez a helyes felem. Össze vagyok zavarodva.
2010. aug. 30. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Lehet megszállt az ördög. Vagy a bűnösséget önostorozással oldod meg. A bűneid felnagyítod. Minden ember eredendően bűnös. Jobban meg kellene ismernie valakinek téged, hogy tudjon bármit is mondani.

Sokszor nekem is van olyan gondolatom, hogy igazságtalan voltam, vagy hazudtam. Ha a hited erősíted, ezek a gondolatok elmúlnak. Az Úr fogja adni a gondolataid s mint és hogyan cselekedj, Ő fog vezetni. S bűnösségednek nyoma vész.

A gonoszságnak mindenképp el kell kerülnie, mert : "Még ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert te velem vagy; a te veszsződ és botod, azok vigasztalnak engem."

Isten meglásd segít, vagy rájösz, hogy Te más Úrtól való vagy. Erősnek kell lenned!

2010. szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ne gyere már a vallási marhaságokkal, ennek semmi köze ahhoz, biztos csak segíteni akartál, de én ezekben nem hiszek és nem is fogok
2010. szept. 9. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!