Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint kell szednem egy...

Frontint kell szednem egy éve, rátok hogy hat a gyógyszer?

Figyelt kérdés
én észrevettem, h. az agyamat durván leszedálja, sokszor nem emlékszem dolgokra, nehezebben tudok koncentrálni, tanulni, és olyan álmos és enervált vok.
2021. aug. 23. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sosem szedtem ilyesmiket, hála az égnek.


De azthiszen igen, ezek a tipikus mellékhatásai a frontinnak amiket tapasztalsz.


Kicsit zombivá tesz...

2021. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én csak néha nyugtatónak szedem de én is ugyanezeket tapasztalom.

Így van, hogy ha nehezen alszom el inkább ezt veszem be, mivel számomra hatásosabb mint egy altató.

2021. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én csak este szedem, olyankor engem is eltompít, de másnapra már nem érzem a hatását.
2021. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ilyenkor jelezni kell a dokinak hogy túl nagy az adag, csökkentik ha minimálisan normális az orvosod
2021. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázzatok ezekkel a nyugtatókkal, durván addiktívak (rá lehet szokni). A leszokás meg rosszabb, mint az eredeti probléma.
2021. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Na az utolsó mondattal erőteljesen vitáznék. Nem kell ész nélkül szedni, és nincs gond.
2021. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6


az ilyen ostoba hozzászólást meg sem hallom.

receptre írják, és oka van, h. szednem kell.

2021. aug. 23. 15:55
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy ne szedd, hanem ne ész nélkül- magyarán tartsd be az orvos utasításit. Akinek komoly gondot okoz leépíteni a gyógyszert, azok a legtöbbször leszarják mit írt elő a doki. Te meg mielőtt ostobázol, tedd már meg legközelebb hogy visszakérdezel..
2021. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sem tett jót, el is hagytam egyik napról a másikra a szedését, mégha nem is javallott ez a hirtelenség. Egy percig sem sóvárogtam utána! Sokkal energikusabb vagyok, és több időm van, mivel délután 2-3 órákat aludtam miatta... Ez a gyógyszer a közveszélyes, nagyon beteg embereknek való, őket kell leszedálni, nem minket.
2021. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8


és ugyan mit írtam, amiből azt gondolhattad, h. ész nélkül szedem?! miért kell rögtön ezt feltételezni?

úgy szedem, ahogy fel van írva.

2021. aug. 23. 18:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!