Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős szociális problémával...

Erős szociális problémával küzdők! Ti, hogy tudtok időpontot kérni?

Figyelt kérdés

Engem ha egy ismerős vagy barát hív akkor is félve veszem el a telefont.

Hívni meg kb. fél óra fel alá járkálás után tudok csak olyan embert akit amúgy is ismerősöm.


2021. aug. 23. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően nincs szociális fóbiám, csak introvertáltként a szociális készségeim nincsenek a toppon. Családtagokkal, ismerősökkel én simán telefonálok, másokkal nem. Ha lehet, személyesen vagy írásban intézem a dolgokat, csak akkor telefonálok, ha nagyon muszáj. Akkor is órákba telik, mire ráveszem magam, elgondolom, mit fogok mondani, esetleg fel is írok dolgokat és tisztára izgulok. Onnantól kezdve, hogy elkezdjük a beszélgetést, már lehiggadok.
2021. aug. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én előre "elpróbálom" a beszélgetést. Megtervezem, hogy mit fogok mondani, arra ő valószínűleg mit fog válaszolni, arra mit mondok én stb. Persze így is szenvedés, de nekem ez valamennyit segít. Akár le is írhatod előre a "forgatókönyvet"
2021. aug. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na nekem szerintem pont ezzel van bajom.

Eltervezem, és kicsit mindig másképp alakul.

Aztán ha újra kell telefonálnom, akkor már a tervezés részénél elkezdek nagyon izgulni, mert tudom, hogy úgy sem pont az lesz amit elterveztem.

2021. aug. 31. 18:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!