Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hozzam fel anyám előtt...

Hogyan hozzam fel anyám előtt azt, hogy elszeretnék menni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Már egy ideje érzem, hogy valami nem okés velem és szeretném kideríteni, hogy mi van velem, de félek a reakciójától.
2021. aug. 25. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell tudnia.
2021. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maldoror ***** válasza:
55%

Tudnia kell!


A szülöket minden esetben kész tények elé kell állítani, minden egyébb esetben kezdődik a hazudozás, aminek tudjuk mi lesz a vége.

2021. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tulajdomképpen milyen egészségi problémáról van szó ?

Ez csak érdekel , ennek nincs köze ahoz hogy nyugodtan mondd el Édesanyádnak hogy el kell menj orvoshoz

2021. aug. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem olyan érzésem van, hogy a családba bármit elmondhatok, de azért itt mentális betegek nincsenek meg stb lenne ebből, hiába eü dolgózó a fele. A hétvégi ivászatokat is letagadtam, talán 1x buktam le, de mi lett volna, ismerem őket mint a rossz pénzt, jaj most csak ennyit meg blabla..

Meg persze nekem lehetett mindent is.

Meg nyugodtan mondjam el a problémám, de áá azér naaaaaa, hogyképzeled kb..

2021. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!