Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet elérni, hogy...

Hogyan lehet elérni, hogy alvás paralizisem vagy rémálmom legyen?

Figyelt kérdés
Horrorfilmek már nem adják meg azt az adrenalint amit régen, és rájöttem hogy az alvásparalízis meg rémálmok megadják azt a félelmet meg adrenalint amit 13 14 éves koromban egy horror. De nagyon ritkán van rémálmon, paralízisem meg kb évente egyszer. Lehet valahogy tudatosan tenni azért hogy elérjek ilyen állapotot álmomban?
2021. aug. 26. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Verd fejbe magad egy gumikalapáccsal. Azonnal paralízises leszel.
2021. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Te beteg vagy?
2021. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Próbálj meg este horrort nézni + megenni egy csomag chipset mellé. Utána feküdj le. Nekem a chipstől mindig fura/rémálmaim szoktak lenni.
2021. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy miért szeretne rémálmokat a kérdező. Én is szeretem azokat az álmokat, amikor üldöznek, világvége van, zombik, szörnyek, katonák, vámpírok, bármi jöhet, DE számomra ezek nem rémálmok, mert élvezem az adrenalint, és valószínűleg a kérdező se IGAZI rémálmokat szeretne, mert számára ezek nem rémálmok.


Számomra az igazi rémálom az, amikor meghal egy családtag, egy háziállat, amikor én ölök meg véletlenül egy állatot, sőt, egyszer egy családtag megerőszakolt álmomban. Na EZ rémálom. Ezeket NEM élveztem, sírva ébredtem fel minden alkalommal.

2021. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!