Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire szamitsak az Escitiltol?

Mire szamitsak az Escitiltol?

Figyelt kérdés

Panikrohamok es hipochondria miatt a pszichiaterem Escitil 10 mg tbl-t irt fel nekem par honapja.


Elso nap 5 mg-ot kellet bevenni, de aznap total rosszul voltam, es gyava modra abbahagytam az egeszet.


Most ujra eltort belolem a lehangoltsag, depresszio es gondoltam most erom van ra es elkezdem szedni.

Mire szamitsak? Hogy tompitsam a rossz kozerzetet?

Van itthon 0.25 - os Xanax is.



Mennyi ido amire erezheto lesz a javulás?

Mikor leszek ujra boldog?


Mennyire gyakori a hizas?

Vegre sikerult leadnom 25 kg ot magamrol es nagyon nem akarnam visszaszedni?.


Koszonom

32/F


2021. aug. 26. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
NE kezd orvos tudta nélkül szedni. az hogy az antidepresszánsoknál van beállási idő, teljesen normális, de doki mindenképpen tudjon róla hogy újra szednéd, ugyanis nem mindenkinek felel meg minden gyógyszer. Ha bizonyos időn belül nem áll be, cserélni fogja a doki. MINDENKÉPPEN tudjon róla az orvosod mi van. Amíg beáll-ha nem kell cserélni-mindössze pár nap.
2021. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt se tudja hogy 1 nap után abbhagytam.


A gyogyszert meg o irta fel, azt hogy hat e nem tudhatjuk, mert mint irtam, 1 napot szedtem csak :)

2021. aug. 26. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja hogy most kezded. Akkor tartsd be az orvos utasításait, de szólj neki hogy kihagytad azt az egy napot. Ha pár nap alatt nem javul a helyzet, mindenképpen jelezd az orvosodnak, akkor is ha későbbre rendelt vissza. (engem első körben négy nap gyógyszerszedés után hívtak vissza, addigra már nagyjából beállt, a számomra ijesztő rész lecsengett. )
2021. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált, évek óta szedem. Az orvosoddal tényleg mindent beszélj meg, hogy 1 nap után abbahagytad, és most kezdenéd el megint. Sokan írják, hogy kezdetben felerősítheti a tüneteket, nekem szerencsére nem okozott semmi ilyesmit, csak pozitívat, hogy lassan kezdtem magam jobban érezni. Ne félj tőle, ha nem válik be, le tudjátok cserélni, sokféle antidepresszáns van. Csak az escitil azt hiszem, modernebb, kevesebb mellékhatással, így sokszor azt írják fel. Ennek ellenére biztos van, akinek más válik be. Kitartást!
2021. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonon szepen! :)
2021. aug. 26. 21:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!