Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Poszttraumás stressz pánikbete...

Poszttraumás stressz pánikbetegséggel? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
A kérdés arra irányulna, hogy a poszttraumás stressz okozhat e pánik szerű rohamokat? Akinek van benne tapasztalata, az megosztaná?
2021. szept. 1. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen okozhat! Nagyon is! Saját bőrömön tapasztaltam, nagyon rossz volt. Nekem a hirtelen hangos, rövid ideig tartó zajok okozták. Volt hogy aludtam, párom mellettem tusszentett, felkeltem, elkezdem sírni, bocsánat inkább ordítani, remegni és magamon kívülre kerültem, párom meg csak próbált megnyugtatni hogy csak tusszentes volt.

Ha tudod mi okozza és mögé látsz akkor talán egy kicsit könnyebben megérted mi történik.

Mindenkeppen keress fel pszichológust ez nem játék! Írj privátban ha érdekel valami, vagy esetleg segithetek.

2021. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ptsd lényege ez
2021. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!