Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, de sokszor elképzelem, milyen lenne az életem lányként. Nincsen amúgy semmilyen ferde hajlamom, tehát a lányokat szeretem, de sokszor eszembe jut, mennyire lenne más a mindennapok.

Ez normális dolog, mások is vannak így?


2021. szept. 3. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy ha választhatnál, akkor holnap reggel férfiként vagy nőként szeretnél-e felébredni.
2021. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, lánynak is érzem magam, meg sem fordult soha a fejemben, hogy férfi legyek. Viszont néha én is elgondolkodom, milyen lenne az élet férfiként. Nem olyan részletesen, de mondjuk hogy milyen lenne, ha férfi lennék és nem kellene soha menstruálnom, tudnám állva végezni a dolgom, nem kellene viselni melltartót, stb.
2021. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jajj hát én ha kipróbálhatnám egy napra, akkor kipróbálnám.

De úgymond csak néha jut eszembe, tehát nem lánynak érzem magam, fiúnak, és úgy is öltözködök.

2021. szept. 3. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!