Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kockáztatok ha orvosi...

Mit kockáztatok ha orvosi ellenőrzés nélkül Frontint Xanaxot szedek?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon ideges vagyok , 1-1 szemet beszedek. Nem az orvos írta fel, nem is tudja senki hogy szedem.
2021. szept. 13. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Amíg a betegtájékoztatóban leírtakat betartod nagyon semmit. De jobb lenne orvossal felíratni, mint kétes helyekről ki tudja milyen hatóanyaggal rendelkező tablettákat beszerezni.
2021. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Amíg a betegtájékoztatóban leírtakat betartod nagyon semmit"


Mondjuk a tájékoztató így kezdődik: kizárólag orvosi ellenőrzés mellett alkalmazható.

2021. szept. 13. 08:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az adagolásra gondoltam, egyébként nyilván úgy lehetne használni csak, de ha alkalomszerűen, ritkán beveszel 1-1 szemet, nem rendszeresen addig nincs gond.
2021. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk minden gyógyszerfüggő úgy kezdte, hogy most beveszek egyet, mert ideges vagyok.
2021. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Mondjuk minden gyógyszerfüggő úgy kezdte, hogy most beveszek egyet, mert ideges vagyok."


Na ez az!! ettől félek!

2021. szept. 13. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont van a B verzió, elmész egy pszichiáterhez, aki ad majd kisebb adagban valamilyen antidepresszánst amire nem lehet rászokni és akkor nem lesz olyan, hogy "mikor nagyon ideges vagyok" aztán ha az rendezte a helyzetet akkor azt meg majd elhagyod.
2021. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"aki ad majd kisebb adagban valamilyen antidepresszánst amire nem lehet rászokni "


Arra ne lehetne? arra lehet csak igazán!! Már ha nem valami gyógynövényes orbáncfüves semmiség.

2021. szept. 13. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
xanax
2021. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kérdező okosabb mindenkinél...Kérdez,aztán a válaszokat kifigurázza..


Ha félsz a hozzászokástól ne vedd be...

2021. szept. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a lehető legritkábban szeded (heti 1-2 alkalom max), TALÁN még nem fog kialakulni tolerancia (de erre se esküdnék meg).


Ha mondjuk negyedévente kapnál be 2-3-at, az még oké.


A lényeg, hogy nem minden szir-szarra kéne szedni, hanem amikor ABSZOLÚT indokolt.

2021. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!