Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgoztad fel az...

Hogyan dolgoztad fel az öregedés gondolatát?

Figyelt kérdés

Az utolsó években járok, amíg még fiatalnak mondhatom magam, de már látom jeleit annak, hogy bizony már most túl vagyok a csúcson.

Szerepet játszik, hogy vannak alapbetegségeim, hogy nem élveztem ki a fiatalkoromat, de magától a test öregedésétől is félek.

Egyre lassabb regeneráció, egyre lassabb gyógyulás, egyre veszélyesebbek bizonyos vírusos fertőzések, a haj ritkul és gyengül, a bőr csúnyul.


2021. szept. 14. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Gondolj arra, hogy ez természetes dolog és el kell fogadni!
2021. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

És mindezt gondolom diagnosztizálták nálad 14 évesen.

Mesélj még kérlek!

2021. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit?
2021. szept. 14. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Hány éves vagy az lemaradt..és a nemed.. a lélek nm úgy öregszik mint a test.te belülről vagy/és kívülről lerokkanva. Minden életkornak meg van a szépsége. Ha múltban élsz lemaradsz a jelenről. Nekem volt 89 éves barátnőm /no vok/ és úgy kuncogtunk mint két 16eves:) ha magadat nm fogadod el és nm tanulnod meg magad szeretni akkor szenvedni fogsz... minden apróságnak örülni kell,azt vonzod be ami te magad vagy. Ergo,ha mozogsz,jól érkezel, kedves vagy másokhoz és magadhoz az a kisugárzásodat emeli. És nm számít a kor amúgy sem. Pl. Menj el önkéntesnek és nézd meg hány ember szeretné a te életedet.ha segítesz másokon visszakapod. De nézz utána,pl hogyan tudod emelni a frekvenciádat, mindent nm tudok/akarok leírni:) boldoggá te magad tudod tenni,az önismeret első lépcsőfok.
2021. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*étkezel
2021. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon szép, magukkal harmóniában lévő emberek idősek közt is. Nem tudom hány éves vagy, de az én anyukám 50 és 60 között van, de még mindig jobban nézik meg a férfiak az utcan, mint engem. Pedig voltak nehézségei az életben, szóval genetika kérdése is. Azert az fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben, mert az meglátszik az arcon is. Meg ne agyalj ilyeneken, mert ez mindenkivel így történik, hacsak nem hsl meg nagyon fiatalon... Annál szerintem sokkal jobb öregedni.
2021. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!