Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen az az "elborult elme"?

Milyen az az "elborult elme"?

Figyelt kérdés
Kire mondják azt, hogy elborult az elméje?

2021. szept. 17. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Leszúrja a másikat, Amerikában összekapnátok egy kis pénzen és keresztül lőne a másik, pár tíz dollárért.


Itt Miskolcon nem szeretik a Fradit, van egy 190 környéki gyúrós felnyírt hajú cigány csávó tetkókkal, az pár éve széjjel vert vagy 3 embert meccs előtt, ez olyan kaliberű idióta hogy már csak a pisztoly, vagy közel hasonló termetű legalább két készenlétis fogna rajta tonfával, az a gond hogy verekedni is tud nem csak szájhős.

2021. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Könyvekben én általában őrültként szoktam értelmezni, de szövegkörnyezet függő is. Nekem is szokták néha mondani, hogy elborult az elmém, mikor megemlítem, hogy animéket és horrort nézek, na meg 15 évesen Stephen King-et olvasok XD
2021. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakran nehéz észrevenni. Általánosságban a valóság és a képzelet erős keveredése a jellemző.
2021. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!