Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre többet gondolok arra,...

Egyre többet gondolok arra, hogy mi lenne ha végett vetnék az életemnek. Ilyenkor mit csináljak? Vagy egyáltalán megcsináljam? Nincs miért küzdenem.

Figyelt kérdés

Nemt tudom mi van velem de már lassan 1-2 éve nem érzem jól magam a testembe vagy ebbe az egészbe.


Akiket barátaimnak neveztem mind hátba szúrt.

Családomba a helyzet se túl fényes de itt már évek óta.

A tanáraim is folyton viccet üznek belőlem. A szorongásom is teljesen elront mindent. Nem vagyok képes emberek közé menni. Nem merek kimozdulni otthonról. Kb senkire se tudok számítani. A barátom csak kihasznált és aztán megcsalt. Alvási zavaraim is vannak. Csoda ha tudok többet aludni mint 5 óra.

Az evéssel is nagyon szenvedek. Kb alig eszek valamit.


Karom, lábam és a hasam kb tele hegekkel. Ezt így tovább nem bírom folytatni. Már kb azon agyalok, hogy éhségbe vagy érvágás vagy esetleg túl adagolassal öljem meg magam. Ez az egész 1 hónappal ezelőtt merült fel bennem. Hogy ha meghalnék akkor már semmit se éreznék. És nem is lenne már soha többet az a fájdalom ami 2 éven keresztül zargatott. De akkor tény és valós hogy örömöm se lenne. De akkor legalább nem szenvednék tovább


2021. szept. 21. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ennél már csak jobb lesz! Ne csinálj butaságot!
2021. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Látod a problémát. Fordulj pszichológushoz. Én is nehezen szntam rá magam, de azóta ha gondom van, egyből beugrik mit mondott és már jobb is.
2021. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A túladagolást felejtsd el első körben. A többi sem a legjobb mód. Inkább fordulj orvoshoz. Illetve próbáld konkrétan leszarni az embereket. Hasonló szorongásaim voltak nekem is a középsuliban, de átvészeltem mint még sokan mások és a felnőtt életben más a felállás. Csak magadat nézd. Hogy mi a jó neked. Ez legyen a motivációd. Nehéz magad átprogramozni az áldozatszerepből, ehhez kéne szakember.
2021. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Pszichiáterhez forduljon ne pszichológushoz ... Sürgős kezelés kell neked, mielőtt késő lesz...
2021. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Azonnal pszichiáter ez nem játék,van kiút még ha most nem is hiszed el.
2021. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 after stroke ***** válasza:
49%
Nyugi! kamaszkorban mindannyian átestünk ilyen időszakon. Kinövöd.
2022. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Kérj segítséget 116 123 seelyhivo vagy ha súlyos állapotban vagy nagyon akkor 112.


Az öngyilkosság ne tedd.


Anno én is állandóan gondolkodtam rajta sőt négy éve egyszer megakartam fojtani magam kötéllel de mikor éreztem hogy rosszul kezdett verni a szívem meg szédületem és homályosabban kezdtem látni ki tudtam szabadulni. Azóta rájöttem hogy ha ott meghalok akkor csak max egy hülye idiotanak lettem volna elkönyvelve az évi 1500 magyar egyikeként aki megölte magát.


Felhívtam a lelki segelyszolgalatot, kértem időpontot pszixhiqterhez és kiderült hogy minden bajom bipolaris mániás depresszió miatt volt. Azóta nem iszok alkoholt, sportolok, szedem a gyógyszereket és sokat nagyon sokat pihenek


És ami nagyon fontos megtanultam nemet mondani. Például nem szeretem a munkámat akkor keresek jobbat és felmondok

2022. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!