Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a gyermekpszichiátriai...

Milyen a gyermekpszichiátriai osztályon lenni? Egyéb szorongással szenvedek de már nem bírom… Ha vlk volt már ott, legyszi írjon véleményt! 17/-

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 02:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás miatt egyáltalán nem kell befeküdnöd a pszichiátriára.Nem tudom hol laksz de mindenhol van gyermekpszichológus,ingyenes.Kérj minél hamarabb időpontot.Sokáig kell járni,de ha már elkezded,akkor sokkal jobb.De miért nem szólsz a szüleidnek? Sőt minden iskolában van pszichológus.
2021. szept. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy van minden iskolaban.;D



Illetve a szorongasnak tobb skalaja van. Vannak olyan esetek mikor tenylegesen ajanlott befekudni. Ismeretlenul szerintem ne becsuljuk le a kerdezo erzeseit ha mar ezen gondolkodik.



Kedves kerdezo:


- szuleiddel es a barataiddal megtudod osztani az erzeseidet?


- mit gondolsz mi a fo oka ami kivaltja az erzeseidet?


- ha senkivel se tudsz beszelni az erzeseidrol ird le papirra. Segit ha az erzeseidet, gondolataidat kivetited iras vagy szavak formajaban mert akkor felcimkezodnek. Ismertek lesznek a szamodra.

2021. szept. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Ja igen: valoszinuleg olyan lehet mint a felnott pszichiatria. Az se szornyu, siman kibirhato. Korhazi korulmenyek, mentalis betegekkel de nem olyan mint a filmekben ahol kattant, ijeszto emberek vannak.
2021. szept. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
1-es vagyok.Nem minden iskolában van,hanem minden iskola tartozik valakihez.Vagy kijárnak az iskolába.Nekünk szülőin mondta az osztályfőnök hogy neki szóljunk.
2021. szept. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Én voltam 12éves korom körül 3x vagy 4x is.

Nem vészes még barátkozni is lehet.

Vannak társasok meg könyvek eltudod magad foglalni

Olyan mint egy bentlakásos suli ahol nem kell úgy tanulnod.

Este tvzhettünk meg nasiztunk.

Szorongással voltam én is bent bár akkor még ne igazán tudták mi ez vagy mi bajom es a gyógyszerbeállítás illetve megfigyelés miatt kellett "befeküdnöm"

2021. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek,hogy már nagyon rossz a helyzet és menjetek el,vagyis te menj el pszichiáterhez,a legjobb a magán (ha van rá pénzetek ezt ajánlom és hamar is kapsz időpontot). Ő majd elmondja mit javasol,de nem kell befeküdni ha nem szeretnél illetve nem is szokták ezt javasolni azonnal.
2021. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem muszáj volt befeküdnöm másképp nem adtak gyógyszert a mocskok
2021. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!