Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 5 mg xanax 4 óra alatt nem gond?

5 mg xanax 4 óra alatt nem gond?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek komoly alvás problémái vannak és apránként vett be ennyit mert nem tud aludni.

Orvos is tudja

Van aki bevesz ennyit, ha nem tud napokig aludni?



#gyógyszer #beteg #Xanah #Orvvvos
2021. szept. 27. 08:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mármint részletekbe vette be szál nem fuggo
2021. szept. 27. 08:51
 2/12 anonim ***** válasza:
5-20 db Xanax? Hol számít az normálisnak?
2021. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem 20 dehogy
2021. szept. 27. 08:56
 4/12 A kérdező kommentje:
2 hetente van h 3 napig se alszik
2021. szept. 27. 08:57
 5/12 anonim ***** válasza:
5 mg / 0,25 mg = 20 db.
2021. szept. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Veszélyes játék. Ha beveszel 5 mg-ot majd hirtelen abbahagyod, akkor pánikrohamokat kaphatsz. Ez NEM altató és az orvosod hülye.

Ha pedig nem tudsz aludni, akkor elsősorban neurológushoz menj.

2021. szept. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én napi 5mg-ot szedek, de 4 részletre elosztva pánikbetegségre/szorongásra a szakorvosom tudtával. Szerintem 5mg-től egyben még én is fejre állnék, ha ennyire nem hat neki, akkor ott másik gyógyszert kéne keresni, egyébként a xanax nem altató, hanem szorongáscsökkentő. Esetleg az SR verziót lehetne kipróbálni, azt szokták alváshoz használni. Alvásproblémákra a Dormicum van pl. mint gyógyszer, de azt csak rövid ideig lehet használni.
2021. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
A dormicum helyett én a sanvalt javasolnám kipróbálásra. Szerintem vidd el a barátnődet az alvásklinikára, kivizsgálásra. A gyógyszer legyen az utolsó megoldás. A xanax pedig nem altató!
2021. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7es vagyok, valóban igaz, az legalább nem benzo, nem olyan durva, mint a dormicum, inkább először azt, igaza van a 8as válaszolónak.
2021. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy mivel apránként vette be így nem alakult ki a vérben olyan magas koncentráció ami hatott volna megfelelően, ami kiürült azt nagyjából visszapótolta, csinált nagyjából egy SR elnyújtott felszívódásút a sima xanaxokból, így teljesen máshogy hat, ezért nem igazán működik jól pánikbetegeknél az sr verzió napközbeni használatra. Az 5mg helyett ha egyszerre bevett volna mondjuk 2mg-ot akkor azzal is jobb hatást ért volna el.
2021. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!