Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet még tenni ha ennyire...

Mit lehet még tenni ha ennyire tönkrement valaki?

Figyelt kérdés
Nincs senki az életemben csak a párom akiben borzalmasan nagyot csalodtam,olyan dolgok derültek ki. Azota teljesen rosszul vagyok lelkileg sem birom megemeszteni,folyton az jar az agyamba mit tett velem,ramegy ez az egesz a fizikai allapotomra,leszakad a hátam faj a fejem a gyomrom,hanyingerem van gyengenek erzem magam.szúr a szivem is. Ellazulni nem tudok,probaltam meditalni,jo musort nezni de az agyam nem all le.Csak szenvedek.Ugy erzem belepusztulok.Megbeszelni nem tudom vele mert csak tagad mindent.Pszichologusra nincs penzem barataim sincsenek.
2021. szept. 27. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Önkéntes pszichológusok vannak, pl az énprojektnél, ha csak legalább kiventillálold magad, már jobb lesz. Egyébként meg idő, idő és idő, előbb utóbb el fog múlni. Kitartást kívánok addig.
2021. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd rossz néven, de hogyhogy nincs senki az életedben rajta kívül? Ő izolált el? Egy családtagod sincs, és még egy távoli barátod sem? Mi derült ki róla konkrétan? Én is introvertált vagyok, de ez azért megdöbbentő...
2021. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Masik orszagban elunk.rokonom mar otthon sem volt.par barat volt de azok is elkoltoztek,meghazasodtak..igy a kapcsolatok megszakadtam.
2021. szept. 27. 14:52
 4/6 A kérdező kommentje:
*megszakadtak
2021. szept. 27. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! 😞 Szerintem ha nagyon gáz a szitu, akkor szakítsatok...
2021. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen azt kéne,de azt sem birnám ki jobban.akkor a mostani helyzethez még az is hozzájönne hogy a szakitást tuléljem.De igaz ebbe is belerokkanok,de legalább fizikailag ne lennék rosszul.
2021. szept. 27. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!